Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14811000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-006478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАбразивні вироби
Оголошено31 серп. 14:18
Прийом пропозицій31 серп. 14:18 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-008069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-726_14810000-2 Абразивні вироби (Абразивні круги в асортименті) (Лот №1: 14810000-2 Абразивні вироби (Абразивні круги в асортименті); Лот №2: 14810000-2 Абразивні вироби (Шліфувальні круги в асортименті); Лот №3: 14810000-2 Абразивні вироби (Алмазний круг))
Оголошено25 серп. 14:22
Прийом пропозицій25 серп. 14:22 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-006853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями14810000-2 Абразивні вироби
Оголошено25 серп. 13:30
Прийом пропозицій25 серп. 13:30 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-21-003825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКруги відрізні, шліфувальні; диски алмазні; шліфшкурка - в асортименті; код ДК 021:2015–14810000-1 «Абразивні вироби круги відрізні та шліфувальні»
Оголошено21 серп. 11:15
Прийом пропозицій21 серп. 11:15 – 7 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-13-012135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКруги відрізні, зачисні, шліфувальні, код 14810000-2 за ДК 021:2015 «Абразивні вироби»
Оголошено13 серп. 17:06
Прийом пропозицій13 серп. 17:06 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТочильні круги
Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШліфувальний круг
Очікувана вартість7 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруги відрізні та диск шліфувальний код ДК 021:2015-14810000-2 Абразивні вироби
Очікувана вартість4 580,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг відрізний код ДК 021:2015-14810000-2 Абразивні вироби
Очікувана вартість1 407,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 14810000-2 – Абразивні вироби (Круг шліф. пел. торц. 125*22/22,2 Дніп-М ВТ-0203-0215, круг шліфувальний NovoAbrasive Extreme 27 125*6,0*22, круг шліф. NovoAbrasive profi по металу d125х6х22,23 – 14811000-9)
Очікувана вартість258,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 14810000-2 - Абразивні вироби (Диск алмазний відрізний 125х1,6х10х22,23 Multigres - 14811000-9)
Очікувана вартість1 881,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг
Очікувана вартість625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14810000-2 Абразивні вироби
Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг зачисний
Очікувана вартість45,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14810000-2 Абразивні вироби
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг відрізний (125) 1.2 мм (14810000-2 «Абразивні вироби» )
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14810000-2 Абразивні вироби
Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТочильні круги
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикруги в асортименті
Очікувана вартість10 410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг
Очікувана вартість196,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro