Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14800000-9»

  • ID: UA-2026-09-04-013587-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Відрізний круг MULTICONSTRUCT 125×1.0 мм, прямий BOSCH

    Ім'я:
    Свідерська Марина Костянтинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975295457 ЄДРПОУ:
    24982999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 19:09

    Прийом пропозицій
    10 вер. 19:14 – 15 вер. 19:14
    Очікувана вартість

    910,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 22 г. 53 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013230-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Абразивні вироби

    Ім'я:
    Дмитро Шелагін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636148018 ЄДРПОУ:
    26641914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 17:42

    Прийом пропозицій
    10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    13 615,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 3 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-011019-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Абразивні вироби

    Ім'я:
    Вілюра Оксана Юхимівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662473 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 15:25

    Прийом пропозицій
    4 вер. 15:25 – 21 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    957 518,14 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 17 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-008148-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Графітові вироби 14814000-0 «Графіт штучний»

    Ім'я:
    Пугін Дмитро Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504707370 ЄДРПОУ:
    00210217
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 13:55

    Прийом пропозицій
    4 вер. 13:55 – 20 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    750 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 18 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-001542-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Код ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні вироби (Круг відрізний, зачисний, пелюстковий торцевий)

    Ім'я:
    Брехова Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502982123 ЄДРПОУ:
    37766028
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 09:48

    Прийом пропозицій
    4 вер. 09:48 – 9 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    69 606,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 11 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-014369-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Круги абразивні для КШМ (Круг шліфувальний NovoAbrasive Profi 27 125х6.0х22.23 мм, по металу; круг відрізний NOVOABRASIVE Standard 41 230 х 2,0 х 22,23 мм, по металу; круг відрізний NovoAbrasive Profi 41 180х1.6х22.23 мм, по металу; круг відрізний NovoAbrasive Profi 41 125х1.2х22.23 мм, по металу)

    Ім'я:
    Потупалова Діна Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380964503371 ЄДРПОУ:
    08803572
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 18:18

    Прийом пропозицій
    3 вер. 18:18 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    8 833,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 11 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-014340-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Круг відрізний по металу

    Ім'я:
    Андрій Воробьов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679000658 ЄДРПОУ:
    24973434
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 18:12

    Прийом пропозицій
    10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    48 250,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    3 дн. 3 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-012176-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Абразивні вироби (Круг відрізний NovoAbrasive Standard 41 125х1,2х22,23 мм)

    Ім'я:
    Малярчук Ігор Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486830218 ЄДРПОУ:
    03363789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 16:05

    Прийом пропозицій
    3 вер. 16:05 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    10 416,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 11 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-006020-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Круги абразивні для КШМ, Круги алмазні відрізні, Круг зачисний 27, 125х6х22.23 14А F24 80 м/с

    Ім'я:
    Кохненко Євген Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380934947132 ЄДРПОУ:
    20572069
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 12:25

    Прийом пропозицій
    3 вер. 12:25 – 11 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    86 315,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-001474-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Диски відрізні

    Ім'я:
    Світлана Крамаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632458373 Веб сайт:
    https://uz.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33945469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 09:48

    Прийом пропозицій
    3 вер. 09:48 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 546,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 3 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010742-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Труба кварцова

    Ім'я:
    Долженков Віктор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380573410386 ЄДРПОУ:
    23756522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:56

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:56 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 330,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 3 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Склосітка штукатурна лугостійка

    Ім'я:
    Мірошкін Максим Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
    26632252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 17:10

    Прийом пропозицій
    5 вер. 20:00 – 14 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    23 435,40 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 11 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-007780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Круги відрізні

    Ім'я:
    НЕДІЛЬСЬКИЙ Юрій Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673996800 ЄДРПОУ:
    07644539
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:08

    Прийом пропозицій
    5 вер. 09:00 – 10 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    16 044,33 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 12 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006857-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Скло для автобусів МАЗ 206. Код за ДК 021:2015 14820000-5 Скло.

    Ім'я:
    Станіслав Ніколаєв
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991102400 ЄДРПОУ:
    40413447
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:32

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:32 – 8 вер. 14:26
    Очікувана вартість

    444 444,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 18 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006478-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Абразивні вироби

    Ім'я:
    Костєва Марія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676039936 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:18

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:18 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    84 849,75 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 13 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008069-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-726_14810000-2 Абразивні вироби (Абразивні круги в асортименті) (Лот №1: 14810000-2 Абразивні вироби (Абразивні круги в асортименті); Лот №2: 14810000-2 Абразивні вироби (Шліфувальні круги в асортименті); Лот №3: 14810000-2 Абразивні вироби (Алмазний круг))

    Ім'я:
    Вікторія Лазарчик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661280417 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:22

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:22 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    891 935,35 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-006853-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    14810000-2 Абразивні вироби

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 13:30

    Прийом пропозицій
    25 серп. 13:30 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    243 652,72 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 15 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-003825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Круги відрізні, шліфувальні; диски алмазні; шліфшкурка - в асортименті; код ДК 021:2015–14810000-1 «Абразивні вироби круги відрізні та шліфувальні»

    Ім'я:
    Наталія Дем'янова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444810487 Веб сайт:
    http://www.pk-ukraina.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    16286441
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:15

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:15 – 7 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    119 750,30 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 14 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-13-012135-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Круги відрізні, зачисні, шліфувальні, код 14810000-2 за ДК 021:2015 «Абразивні вироби»

    Ім'я:
    Ельвіра Іванова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504536101 ЄДРПОУ:
    31725604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 17:06

    Прийом пропозицій
    13 серп. 17:06 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    7 518 049,71 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 3 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2023-12-12-000008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Абразивні вироби

    Ім'я:
    Жерденко Олександр Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462668525 Факс:
    +380462668525
    ЄДРПОУ:
    20001757
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 груд. 2023 00:07

    Прийом пропозицій
    12 груд. 2023 00:07 – 20 груд. 2023 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    703,78 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro