Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14760000-6»
-
ID: UA-2026-08-24-007145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжерело іонізуючого випромінювання Ir-192
Оголошено24 серп. 14:51
Прийом пропозицій24 серп. 14:51 – 1 вер. 20:00Очікувана вартість4 529 600,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-008211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішень для магнетрона Ва (Барій)
Очікувана вартість55 999,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжерело іонізуючого випромінювання з ізотопом Ir-192 (код ДК 021:2012 - 14760000-6 Іридій, галій, індій, талій і барій)
Очікувана вартість3 228 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТалій металевий
Оголошено14 лип. 14:52
Прийом пропозицій14 лип. 14:52 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 785 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-004154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГалій, 99,999%
Очікувана вартість61 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-001494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжерело іонізуючого випромінювання Ir-192
Оголошено5 черв. 09:47
Прийом пропозицій5 черв. 09:47 – 15 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 392 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-009954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжерело іонізуючого випромінювання Ir-192
Оголошено2 черв. 15:20
Прийом пропозицій2 черв. 15:20 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 160 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-15-000633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 14760000-6 — Іридій, галій, індій, талій і барій (барій)
Ім'я:Кобзар Валерій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380983599180 ЄДРПОУ:02004255Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-010246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 14760000-6 Іридій, галій, індій, талій і барій (Джерело іонізуючого випромінювання Іr-192 MicroSelectron V2, 10 Кі)
Оголошено13 трав. 15:25
Прийом пропозицій13 трав. 15:25 – 21 трав. 15:00Очікувана вартість1 392 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-07-008493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГалій 99,99%
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-004977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Іридій, галій, індій, талій і барій» (Відповідно до єдиного закупівельного словника згідно ДК 021:2015 –14760000-6); Іридій код 14761000-3 а саме: джерела іонізуючого випромінювання Іr-192.
Ім'я:планово економічний відділE-mail: [email protected] Телефон: 380443650755,380444230750 ЄДРПОУ:13697965Очікувана вартість5 544 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-013753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжерело іонізуючого випромінювання Іr-192 ДК 021:2015 14760000-6 Іридій, галій, індій, талій і барій
Оголошено25 бер. 16:59
Прийом пропозицій25 бер. 16:59 – 5 квіт. 18:00Очікувана вартість5 544 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-19-001694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБарій
Ім'я:Єлизавета ПанченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577076556 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071180Очікувана вартість73 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-005481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – J0501 – Джерела брахітерапії
Оголошено16 бер. 12:20
Прийом пропозицій16 бер. 12:20 – 24 бер. 18:00Очікувана вартість5 544 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-02-008245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндій металевий
Ім'я:Кравченко Олександр РуслановичE-mail: [email protected] Телефон: 380442052268 Веб сайт: ЄДРПОУ:05416923Очікувана вартість19 537,65 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-06-009284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішень для магнетрона Ba (Барій)
Очікувана вартість43 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-001242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжерела іонізуючого випромінювання
Ім'я:Климець Аліна БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Очікувана вартість1 125 777,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-30-010930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжерело іонізуючого випромінювання. РПЗ - 9.74
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Очікувана вартість1 982 598,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-10-022696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГалій
Очікувана вартість10 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-021001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14760000-6 - Іридій, галій, індій, талій і барій
Ім'я:Святослав ЦимбрилаE-mail: [email protected] Телефон: +380684494245 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070987Очікувана вартість95 787,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro