Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14720000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-002465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадій
Оголошено1 вер. 11:03
Прийом пропозицій5 вер. 12:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Профіль алюмінієвий»
Оголошено28 серп. 13:50
Прийом пропозицій28 серп. 13:50 – 7 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-012058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадій
Оголошено27 серп. 17:11
Прийом пропозицій31 серп. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗаготовка для виготовлення автомобільного номерного знака (тип 9)
Ім'я:Когут Сергій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380412228928 Факс:+380412428024ЄДРПОУ:14304637Оголошено26 серп. 16:10
Прийом пропозицій1 вер. 16:00 – 5 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-28-001173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАлюмінієвий прокат
Очікувана вартість34 480,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНомерний знак 8-1-1 (ДК 021:2015 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадій)
Очікувана вартість534,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг пруток титановий
Ім'я:Фістер Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444566028 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417035Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок оксид алюмінію 60-250 мкр
Очікувана вартість1 908,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛисти з жароміцного / високотемпературного сплавів
Оголошено21 серп. 15:38
Прийом пропозицій27 серп. 12:00 – 1 вер. 17:00Очікувана вартість6 168 043,22 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-20-011741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля«Алюміній»
Ім'я:Григорук Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457164981 Факс:+380457164741ЄДРПОУ:07972947Оголошено20 серп. 16:22
Прийом пропозицій26 серп. 16:27 – 31 серп. 16:27Очікувана вартість17 129,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-007969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАлюміній первинний
Очікувана вартість26 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОксид алюмінію
Очікувана вартість8 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПорошок титанового сплаву
Оголошено18 серп. 09:24
Прийом пропозицій18 серп. 09:24 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-010830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТитан, сплав Ті-13Zr-13Nb
Очікувана вартість26 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТитан, сплав ВТ6 (Ті-6А1-4V)
Очікувана вартість24 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНомерні знаки (Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадій) за кодом ДК 021:2015 – 14720000-4
Оголошено17 серп. 11:30
Прийом пропозицій21 серп. 09:00 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість202 040,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-008757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПорошок нікелевий
Оголошено14 серп. 15:04
Прийом пропозицій20 серп. 12:00 – 25 серп. 17:00Очікувана вартість181 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-010833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗаготовка для виготовлення автомобільного номерного знака
Ім'я:Когут Сергій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380412228928 Факс:+380412428024ЄДРПОУ:14304637Оголошено12 серп. 16:29
Прийом пропозицій18 серп. 16:34 – 21 серп. 16:34Очікувана вартість1 950 000,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-010520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадій
Оголошено12 серп. 16:17
Прийом пропозицій16 серп. 00:00 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість656 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-007265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТитанові листи марки BТ6
Очікувана вартість24 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro