Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14715000-6»
-
ID: UA-2026-09-04-000446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрипій, анод цинковий
Оголошено4 вер. 08:58
Прийом пропозицій4 вер. 08:58 – 21 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-20-002870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями14710000-1 — Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (круг бронза)
Оголошено20 серп. 10:48
Прийом пропозицій20 серп. 10:48 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 375 848,20 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-007829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубки мідні
Оголошено19 серп. 14:17
Прийом пропозицій19 серп. 14:17 – 31 серп. 15:00Очікувана вартість74 862,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-011487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДріт мідний м’який прямокутного перерізу електричного призначення (ПММ)
Оголошено14 серп. 18:01
Прийом пропозицій20 серп. 16:00 – 27 серп. 15:00Очікувана вартість9 776 520,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-002983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛатунь круг ЛС59 д12
Очікувана вартість3 744,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛатунь шестигранник №30
Очікувана вартість6 018,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба мідна
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість1 419,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-008900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (Прутки бронзи)
Оголошено29 черв. 15:33
Прийом пропозицій29 черв. 15:33 – 20 лип. 11:00Очікувана вартість1 168 986,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-011723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби з кольорового металу
Оголошено15 черв. 16:32
Прийом пропозицій15 черв. 16:32 – 23 черв. 12:00Очікувана вартість613 158,48 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-011831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗалізо, свинець, цинк, олово та мідь (Вироби з кольорових металів)
Ім'я:Лапська Сніжанна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612671 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено12 черв. 16:25
Прийом пропозицій12 черв. 16:25 – 22 черв. 14:00Очікувана вартість1 154 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-000161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (Номенклатура 14715000-6 Мідь Мідь (Листи латунні марки Л63))
Ім'я:012 Відділ закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380996887398 Веб сайт: ЄДРПОУ:08305644Оголошено5 черв. 08:13
Прийом пропозицій11 черв. 15:00 – 16 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість394 710,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-009620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (Номенклатура 14715000-6 Мідь ((Лист ДПРНМ 3,0×600×1500 М1))
Ім'я:012 Відділ закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380996887398 Веб сайт: ЄДРПОУ:08305644Оголошено4 черв. 14:50
Прийом пропозицій10 черв. 15:00 – 16 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість226 558,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-006003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (Номенклатура 14715000-6 Мідь (Прутки бронзові марки БрКМЦ3-1))
Ім'я:012 Відділ закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380996887398 Веб сайт: ЄДРПОУ:08305644Оголошено4 черв. 12:21
Прийом пропозицій10 черв. 15:00 – 15 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість998 190,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-03-005351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічні реактиви (14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь)
Очікувана вартість23 028,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-011321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (Прутки бронзи)
Оголошено21 трав. 15:58
Прийом пропозицій21 трав. 15:58 – 29 трав. 11:00Очікувана вартість861 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-19-001211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (Номенклатура 14715000-6 Мідь ((Прутки латунні марки ЛС59-1))
Ім'я:012 Відділ закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380996887398 Веб сайт: ЄДРПОУ:08305644Оголошено19 трав. 09:33
Прийом пропозицій25 трав. 11:00 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість597 782,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-000948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (Номенклатура 14715000-6 Мідь ((Латунь ливарна в чушках ЛК))
Ім'я:012 Відділ закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380996887398 Веб сайт: ЄДРПОУ:08305644Оголошено19 трав. 09:22
Прийом пропозицій25 трав. 11:00 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість470 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-014419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина мідна 20х20х3000 ДПРНТ М1Е за ДК 021:2015 код 14710000-1 «Залізо, свинець, цинк, олово та мідь»
Очікувана вартість8 702,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-010583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-384_14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (Кольорові метали)
Оголошено27 квіт. 15:40
Прийом пропозицій27 квіт. 15:40 – 7 трав. 12:00Очікувана вартість554 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-012157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСплави мідномісні
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено17 квіт. 17:58
Прийом пропозицій23 квіт. 16:00 – 30 квіт. 15:00Очікувана вартість10 902 590,05 грн
без ПДВЗавершена