Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14710000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-005281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрокат бронзовий, латуний
Оголошено1 вер. 13:25
Прийом пропозицій5 вер. 14:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМідний лист, пруток, трубка
Оголошено27 серп. 20:11
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-012580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКруг мідний
Оголошено21 серп. 18:07
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2021-08-25-005445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧавун переробний фосфористий ПФ1
Оголошено25 серп. 2021 13:06
Прийом пропозицій3 вер. 2021 00:00 – 8 вер. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-28-010275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь
Очікувана вартість2 744,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь
Очікувана вартість16 139,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь
Очікувана вартість24 961,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Ім'я:Підлетейчук Любов ВільгельмівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0485226404 ЄДРПОУ:45090707Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість6 058,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (трубка 17х3,5х0,4х862 Л96, 17х3,5х0,25х862 Л96)
Оголошено21 серп. 16:11
Прийом пропозицій25 серп. 00:00 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 485 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-002870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями14710000-1 — Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (круг бронза)
Оголошено20 серп. 10:48
Прийом пропозицій20 серп. 10:48 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 375 848,20 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-007829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубки мідні
Оголошено19 серп. 14:17
Прийом пропозицій19 серп. 14:17 – 31 серп. 15:00Очікувана вартість74 862,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-003951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКошик металевий для покладання квітів/вшанування пам'яті захисників України на "Меморіалі Героїв"
Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДріт мідний м’який прямокутного перерізу електричного призначення (ПММ)
Оголошено14 серп. 18:01
Прийом пропозицій20 серп. 16:00 – 27 серп. 15:00Очікувана вартість9 776 520,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-010454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями14710000-1 — Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (свинець)
Оголошено14 серп. 16:11
Прийом пропозицій14 серп. 16:11 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість114 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-004084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТягарці
Очікувана вартість10 332,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛатунь круг ЛС59 д12
Очікувана вартість3 744,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрипій в асортименті
Очікувана вартість18 157,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОснастка для випробувань (свинець)
Очікувана вартість41 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь (Мідь червона катодна М1, М2)
Оголошено12 серп. 16:22
Прийом пропозицій17 серп. 11:00 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість375 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто