Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14630000-6»
-
ID: UA-2026-08-11-012386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШлак доменний гранульований
Оголошено11 серп. 17:30
Прийом пропозицій11 серп. 17:30 – 6 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-19-000755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь з доменних шлаків фр. 20-40
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено19 серп. 09:19
Прийом пропозицій19 серп. 09:19 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість92 625,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-010428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШлак гранульований від виробництва марганцевих феросплавів
Очікувана вартість68 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидоменний шлак, фракція 0-20 мм. за Кодом ДК 021:2015: 14630000-6 — Шлак, окалина, відходи та скрап чорних металів
Очікувана вартість19 318,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШлак гранульований від виробництва марганцевих феросплавів ШГМ(0-10)
Очікувана вартість94 380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь з доменних шлаків фр. 20-40
Оголошено31 лип. 11:49
Прийом пропозицій31 лип. 11:49 – 9 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість92 625,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-010554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для утримання в належному стані доріг комунальної власності в населеному пункті (Щебінь фракційний з доменних шлаків фракція 0-60 мм.)
Оголошено30 лип. 17:54
Прийом пропозицій30 лип. 17:54 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість247 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-002692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для утримання в належному стані доріг комунальної власності в населеному пункті (Шлак відвальний фракція 0-60 мм.).
Оголошено27 лип. 10:59
Прийом пропозицій27 лип. 10:59 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість247 500,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-23-007163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для благоустрою населених пунктів, а саме: сипучі матеріали (Шлак доменний відвальний), код ДК 021:2015: 14630000-6 - Шлак, окалина, відходи та скрап чорних металів)
Ім'я:Фабрикова Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972041099 Факс:+380565654206ЄДРПОУ:40211687Очікувана вартість249 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШлак доменний відвальний (ДК 021:2015 – 14630000-6 Шлак, окалина, відходи та скрап чорних металів)
Оголошено21 лип. 10:46
Прийом пропозицій21 лип. 10:46 – 29 лип. 08:00Очікувана вартість450 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-007531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШлак гранульований 0,3-3,0 мм, Код ДК 021:2015 14630000-6 Шлак, окалина, відходи та скрап чорних металів
Очікувана вартість49 476,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШлак доменний гранульований
Оголошено14 лип. 15:09
Прийом пропозицій14 лип. 15:09 – 22 лип. 08:30Очікувана вартість15 677 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-010923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШлак електропічний (14630000-6 Шлак, окалина, відходи та скрап чорних металів)
Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14630000-6 Шлак, окалина, відходи та скрап чорних металів (Шлак відвальний фракції 0/60)
Очікувана вартість19 415,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-002954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиматеріали для благоустрою населених пунктів, а саме: сипучі матеріали (Шлак доменний відвальний), код ДК 021:2015: 14630000-6 - Шлак, окалина, відходи та скрап чорних металів)
Ім'я:Фабрикова Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972041099 Факс:+380565654206ЄДРПОУ:40211687Оголошено10 лип. 11:06
Прийом пропозицій10 лип. 11:06 – 18 лип. 11:08Очікувана вартість249 600,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-003409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14630000-6-Шлак, окалина, відходи та скрап чорних металів (Шлак)
Очікувана вартість2 660,53 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-001185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14630000-6-Шлак, окалина, відходи та скрап чорних металів (Шлак)
Очікувана вартість2 520,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебінь фракційний з доменних шлаків фракція 0-20 мм
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-004272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСуміш шлако-гранітна фракції 0:2(15)-10:60
Оголошено24 черв. 11:33
Прийом пропозицій24 черв. 11:33 – 4 лип. 10:00Очікувана вартість400 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-003407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 14630000-6 - ШЛАК, ОКАЛИНА, ВІДХОДИ ТА СКРАП ЧОРНИХ МЕТАЛІВ (ШЛАК)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено19 черв. 10:50
Прийом пропозицій19 черв. 10:50 – 27 черв. 20:00Очікувана вартість3 913 000,00 грн
з ПДВЗавершена