Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14622000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-007281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКулі молольні
Оголошено2 вер. 13:57
Прийом пропозицій2 вер. 13:57 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-005557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 14620000-3 Сплави (Прокат тонколистовий з вуглецевої сталі)
Оголошено1 вер. 13:39
Прийом пропозицій1 вер. 13:39 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-24-006494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопрокат
Оголошено24 серп. 14:19
Прийом пропозицій24 серп. 14:19 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-002330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвелер в асортименті
Очікувана вартість13 783,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопрокат в асортименті( лист 8мм,круг 16мм,балка16)
Очікувана вартість18 147,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 14620000-3 - СПЛАВИ (МЕТАЛОПРОКАТ)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено21 серп. 09:43
Прийом пропозицій21 серп. 09:43 – 29 серп. 10:00Очікувана вартість215 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-011586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-695_14620000-3 Сплави (Лист сталевий)
Оголошено20 серп. 16:16
Прийом пропозицій20 серп. 16:16 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість940 916,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-002722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолоса оцинкована (40х4,0 40х5,0 30х4,0)
Очікувана вартість70 405,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталопродукція
Ім'я:Фістер Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444566028 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417035Очікувана вартість22 192,21 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокат круглий та кутик сталеві гарячекатані
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено18 серп. 11:20
Прийом пропозицій18 серп. 11:20 – 26 серп. 22:00Очікувана вартість255 428,13 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-003205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокат листовий гарячекатаний і холоднокатаний
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 ЄДРПОУ:01125815Оголошено18 серп. 11:06
Прийом пропозицій18 серп. 11:06 – 26 серп. 22:00Очікувана вартість376 212,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-001997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба, лист, швелер, кутник
Очікувана вартість46 996,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура 12 мм А 500 С, 6 м
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість43 430,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШвелер в асортименті
Оголошено17 серп. 16:23
Прийом пропозицій17 серп. 16:23 – 25 серп. 16:23Очікувана вартість11 700,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-004547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеталопрокат
Оголошено14 серп. 11:51
Прийом пропозицій14 серп. 11:51 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 807 572,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-011493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг 14 мм S275JR. 6 м
Очікувана вартість168,59 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба, лист, швелер
Очікувана вартість21 091,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015 - 14620000-3 Сплави. Лист сталевий»
Оголошено11 серп. 11:11
Прийом пропозицій11 серп. 11:11 – 19 серп. 11:07Очікувана вартість24 036,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-009469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Код ДК 021:2015 – 14620000-3 Сплави. Лист сталевий (ст-20)»
Оголошено10 серп. 16:01
Прийом пропозицій10 серп. 16:01 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість3 708,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-002670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-629_14620000-3 Сплави (Металопрокат)
Оголошено10 серп. 11:12
Прийом пропозицій10 серп. 11:12 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 198 835,68 грн
без ПДВПропозиції розглянуто