Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14522200-8»
-
ID: UA-2026-08-21-010105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРізець алмазний
Оголошено21 серп. 15:16
Прийом пропозицій21 серп. 15:16 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість58 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-24-012235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПорошок алмазний, круги
Очікувана вартість16 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-21-007102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПорошок алмазний
Оголошено21 жовт. 2025 12:06
Прийом пропозицій27 жовт. 2025 00:00 – 30 жовт. 2025 15:00Очікувана вартість12 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-01-001741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПорошок алмазний, круги
Оголошено1 жовт. 2025 10:10
Прийом пропозицій7 жовт. 2025 00:00 – 10 жовт. 2025 15:00Очікувана вартість16 950,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-05-010113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбразивні вироби
Очікувана вартість12 641,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-21-008799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАбразивні вироби
Оголошено21 лип. 2025 16:05
Прийом пропозицій25 лип. 2025 00:00 – 30 лип. 2025 15:00Очікувана вартість12 650,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-05-13-011108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАбразивні матеріали
Оголошено13 трав. 2025 15:32
Прийом пропозицій19 трав. 2025 00:00 – 22 трав. 2025 15:00Очікувана вартість3 750,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-25-006689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбразивні матеріали та вироби
Очікувана вартість25 914,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-09-001914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАбразивні матеріали та вироби
Оголошено9 квіт. 2025 10:00
Прийом пропозицій15 квіт. 2025 00:00 – 18 квіт. 2025 15:00Очікувана вартість25 950,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-12-23-006882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг алмазний
Очікувана вартість414,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-10-015566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКруг алмазний
Оголошено10 груд. 2024 15:25
Прийом пропозицій16 груд. 2024 00:00 – 19 груд. 2024 15:00Очікувана вартість415,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-09-13-003650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруги алмазні
Очікувана вартість7 848,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-03-009345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруги алмазні, наждак
Очікувана вартість16 671,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-16-008703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКруги алмазні, наждак
Оголошено16 серп. 2024 15:27
Прийом пропозицій22 серп. 2024 00:00 – 27 серп. 2024 15:00Очікувана вартість16 700,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-08-14-010054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКруги алмазні
Оголошено14 серп. 2024 16:10
Прийом пропозицій20 серп. 2024 00:00 – 23 серп. 2024 15:00Очікувана вартість7 900,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-08-01-007454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердла алмазні
Очікувана вартість5 672,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-17-006708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСвердла алмазні
Оголошено17 лип. 2024 14:47
Прийом пропозицій23 лип. 2024 00:00 – 26 лип. 2024 15:00Очікувана вартість5 700,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-07-03-005176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСвердла алмазні
Оголошено3 лип. 2024 12:55
Прийом пропозицій9 лип. 2024 00:00 – 12 лип. 2024 15:00Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-06-18-011663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруги шліфувальні_1
Очікувана вартість30 036,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-13-009886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПорошок алмазний
Очікувана вартість12 742,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro