Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14522000-6»
-
ID: UA-2026-08-21-010105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРізець алмазний
Оголошено21 серп. 15:16
Прийом пропозицій21 серп. 15:16 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість58 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-008818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг зачисний 125х4,0 мм абразивний для металу RHODIUS proline
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір наждачний на паперовій основі 115мм х 50м зерн. 240
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість210,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-005702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаждачний папір Klingspor PS 8 A P500 1 шт. 14656
Ім'я:Бєлосевич Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість135,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-007375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір шліфувальний, папір наждачний (14520000-2 Коштовне та напівкоштовне каміння, пемза, наждак, природні абразиви, інші мінерали та благородні метали)
Очікувана вартість759,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-011876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидиск шліфувальний пелюстковий 125 мм,диск відрізний по металу
Ім'я:Любов ПересунькоE-mail: [email protected] Телефон: +380680622513, +380665669965 ЄДРПОУ:44045590Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-011412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14522000-6 Промислові алмази, пемза, наждак та інші природні абразиви (14522300-9 Наждак)
Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-006024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір наждачний в асс. (Р60; Р80; Р100)
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-011000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14522000-6 Промислові алмази, пемза, наждак та інші природні абразиви (14522300-9 Наждак)
Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-003257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШліфшкірка 115мм р100; шліфувальна тканина Зерно 60
Очікувана вартість505,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-013444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 14522000-6 — Промислові алмази, пемза, наждак та інші природні абразиви (Алмазна суспензія монокристалічна, на водній основі, POLY-TOP-DUO,1/4 мкм (500мл) (1шт); Алмазна суспензія монокристалічна, на водній основі, MAGNUM-TOP-DUO,1/4мкм (1000мл) (1шт); Алмазна суспензія
монокристалічна, на водній основі, MAGNUM-TOP-DUO,1/10мкм (1000мл) (1шт); Колоїдна суспензія діоксину кремнію O.S.P., 0,05мкм (1000 мл.) (1пак)) Очікувана вартість29 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-16-000274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14522000-6 Промислові алмази, пемза, наждак та інші природні абразиви, 14522300-9 Наждак
Очікувана вартість45,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-010221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір наждачний (14520000-2 Коштовне та напівкоштовне каміння, пемза, наждак, природні абразиви, інші мінерали та благородні метали)
Очікувана вартість80,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-26-000206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали та інвентарем для проведення ремонтних робіт господарським способом
Ім'я:Кузьміна Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952793618 ЄДРПОУ:38227111Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-006144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14522000-6 Промислові алмази, пемза, наждак та інші природні абразиви (14522300-9 - Наждак)
Очікувана вартість90,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-002716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір наждачний на тканинній основі, водост., 200 мм х 50 м зерн. 40
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість528,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-003440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаждачка в листах
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість250,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-21-000022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг шліфувальний тар пелюстковий 125 40 Армовані диски із штуч. агломір аброзивів (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість648,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-014394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаждак
Очікувана вартість82 812,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-009941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір наждачний ткан основа
Очікувана вартість45,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro