Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14521000-9»
-
ID: UA-2025-04-30-008066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРозмольні кулі з агату
Оголошено30 квіт. 2025 15:16
Прийом пропозицій6 трав. 2025 00:00 – 9 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-04-25-006689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбразивні матеріали та вироби
Очікувана вартість25 914,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-22-002466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок кварцовий, пилокварц
Очікувана вартість1 630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-09-001914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАбразивні матеріали та вироби
Оголошено9 квіт. 2025 10:00
Прийом пропозицій15 квіт. 2025 00:00 – 18 квіт. 2025 15:00Очікувана вартість25 950,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-27-004528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПісок кварцовий, пилокварц
Оголошено27 бер. 2025 11:45
Прийом пропозицій2 квіт. 2025 00:00 – 7 квіт. 2025 15:00Очікувана вартість1 650,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-05-17-005030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПорошок алмазний
Оголошено17 трав. 2024 12:01
Прийом пропозицій23 трав. 2024 00:00 – 28 трав. 2024 15:00Очікувана вартість12 750,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-05-09-008939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКруги шліфувальні, порошок алмазний
Оголошено9 трав. 2024 15:19
Прийом пропозицій15 трав. 2024 00:00 – 20 трав. 2024 15:00Очікувана вартість43 600,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2024-04-24-013885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКруги шліфувальні, порошок алмазний
Оголошено24 квіт. 2024 16:16
Прийом пропозицій30 квіт. 2024 00:00 – 3 трав. 2024 15:00Очікувана вартість41 550,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-04-10-008099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКруги шліфувальні, порошок алмазний
Оголошено10 квіт. 2024 15:00
Прийом пропозицій16 квіт. 2024 00:00 – 19 квіт. 2024 15:00Очікувана вартість34 600,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2019-04-12-000288-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПил і порошок напівкоштовного каміння
Ім'я:Новіков Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380623723129 Факс:0623723129ЄДРПОУ:33426253Очікувана вартість126 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2017-01-31-000344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги14520000-2 (Круги шліфувальні, круги відрізні)
Ім'я:Золотарьов Олег ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +38 044 333 17 55 ЄДРПОУ:40081221Оголошено31 січ. 2017 13:41
Прийом пропозицій31 січ. 2017 13:41 – 15 лют. 2017 15:00Очікувана вартість301 647,26 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2017-01-17-000338-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги23.91.1 (14521000-9, Круг шліфувальний, круг відрізний)
Ім'я:Золотарьов Олег ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +38 044 333 17 55 ЄДРПОУ:40081221Оголошено17 січ. 2017 15:10
Прийом пропозицій17 січ. 2017 15:10 – 8 лют. 2017 13:00Очікувана вартість758 477,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2016-12-27-001532-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги23.91.1 (14521000-9, Круги шліфувальні, круги відрізні)
Ім'я:Золотарьов Олег ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +38 044 333 17 55 ЄДРПОУ:40081221Оголошено27 груд. 2016 15:31
Прийом пропозицій27 груд. 2016 15:31 – 11 січ. 2017 16:00Очікувана вартість382 264,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2016-10-20-000434-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги23.91.1 (14521200-1, вироби абразивні)
Оголошено20 жовт. 2016 11:50
Прийом пропозицій20 жовт. 2016 11:50 – 9 лист. 2016 17:00Очікувана вартість301 800,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2016-08-25-000288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги23.91.1 (14521200-1, вироби абразивні)
Оголошено25 серп. 2016 18:12
Прийом пропозицій25 серп. 2016 18:12 – 14 вер. 2016 12:00Очікувана вартість729 023,10 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2016-07-01-000183-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги23.91.1 (14521000-9, круги)
Оголошено1 лип. 2016 20:19
Прийом пропозицій1 лип. 2016 20:19 – 18 лип. 2016 12:00Очікувана вартість149 646,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2016-06-01-000105-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги23.91.1 (14521000-9, круги)
Оголошено1 черв. 2016 15:57
Прийом пропозицій1 черв. 2016 15:57 – 17 черв. 2016 12:00Очікувана вартість805 284,60 грн
з ПДВЗавершена