Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14520000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-010779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 14520000-2 Коштовне та напівкоштовне каміння, пемза, наждак, природні абразиви, інші мінерали та благородні метали
Очікувана вартість716,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (диск відрізний)
Очікувана вартість1 836,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг та порошок алмазний
Очікувана вартість19 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРізець алмазний
Оголошено21 серп. 15:16
Прийом пропозицій21 серп. 15:16 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість58 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-008076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПравлячий інструмент
Оголошено21 серп. 14:07
Прийом пропозицій27 серп. 11:00 – 1 вер. 17:00Очікувана вартість378 600,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-005552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрипій ПСрМЦ-37 (Код згідно ЄЗС ДК 021:2015 14520000-2 Коштовне та напівкоштовне каміння, пемза, наждак, природні абразиви, інші мінерали та благородні метали)
Очікувана вартість18 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-014172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка шліфувальна
Очікувана вартість715,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг зачисний 125х4,0 мм абразивний для металу RHODIUS proline
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТМ "БИШОФИТ-Mg++", ТМ "ЦЕЛЕБНАЯ ВАННА", ТМ "МАГНІЙ НОРМА" в асортименті та хвойний екстракт з мінералами та мікроелементами
Очікувана вартість60 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПорошки синтетичних алмазів
Ім'я:Кошіль Людмила ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444300723 Факс:+380444300723Веб сайт: ЄДРПОУ:05417377Оголошено17 серп. 11:18
Прийом пропозицій17 серп. 11:18 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість131 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-006141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПорошки синтетичних алмазів
Ім'я:Кошіль Людмила ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444300723 Факс:+380444300723Веб сайт: ЄДРПОУ:05417377Оголошено3 серп. 14:28
Прийом пропозицій3 серп. 14:28 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість131 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-010654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКруг та порошок алмазний
Оголошено28 лип. 16:28
Прийом пропозицій28 лип. 16:28 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-006054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір наждачний на паперовій основі 115мм х 50м зерн. 240
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість210,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-011389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиплатина порошок (губка) для науково-дослідних робіт
Очікувана вартість720 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛипучка шліфувальна 125мм
Ім'я:Йосипчук Марія ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380973329456 Веб сайт: ЄДРПОУ:04354539Очікувана вартість100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПравлячий інструмент
Оголошено24 лип. 08:20
Прийом пропозицій30 лип. 12:00 – 4 серп. 17:00Очікувана вартість402 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-15-007480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрипій ПСрМЦ-37 (Код згідно ЄЗС ДК 021:2015 14520000-2 Коштовне та напівкоштовне каміння, пемза, наждак, природні абразиви, інші мінерали та благородні метали)
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-002333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМінеральна речовина Золото (III) хлорид
Ім'я:Пугін Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380504707370 Веб сайт: ЄДРПОУ:00210217Очікувана вартість12 863,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-012094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлатина порошок (губка) для науково-дослідних робіт
Ім'я:Яковлєв Георгій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 0503015657 Веб сайт: ЄДРПОУ:14312223Оголошено14 лип. 18:52
Прийом пропозицій14 лип. 18:52 – 22 лип. 20:00Очікувана вартість600 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-005702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаждачний папір Klingspor PS 8 A P500 1 шт. 14656
Ім'я:Бєлосевич Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість135,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro