Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14410000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-011093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСіль технічна
Оголошено4 вер. 15:27
Прийом пропозицій4 вер. 15:27 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-008499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСіль технічна, одиниця виміру тонна
Ім'я:Васильєва Тетяна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536161132 Факс:+380536161132ЄДРПОУ:24388925Оголошено4 вер. 14:21
Прийом пропозицій4 вер. 14:21 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-007906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСіль кам’яна з антизлежувачем для посипання доріг, вищого гатунку, крупність 3
Ім'я:Коваленко Віктор ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380459152776 Факс:+380459152776ЄДРПОУ:03346684Оголошено4 вер. 13:50
Прийом пропозицій4 вер. 13:50 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-007633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСіль технічна із протизлежувальною добавкою (ДК 021:2015 - 14410000-8 Кам’яна сіль)
Оголошено4 вер. 13:37
Прийом пропозицій4 вер. 13:37 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-005796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСіль технічна
Оголошено4 вер. 12:21
Прийом пропозицій4 вер. 12:21 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-005657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСіль технічна із протизлежувальною добавкою для посипання доріг
Оголошено4 вер. 12:05
Прийом пропозицій4 вер. 12:05 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-003716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСіль технічна, ґатунок перший, помел 3, ДСТУ 4246
Оголошено4 вер. 11:05
Прийом пропозицій4 вер. 11:05 – 14 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-002741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКам’яна сіль
Оголошено4 вер. 10:40
Прийом пропозицій4 вер. 10:40 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиції26Т-779Е_14410000-8 Кам’яна сіль (Сіль технічна)
Оголошено3 вер. 19:01
Прийом пропозицій3 вер. 19:01 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-012772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКам’яна сіль
Оголошено3 вер. 16:25
Прийом пропозицій3 вер. 16:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСіль технічна із протизлежувальною добавкою, гатунок перший, помел 3, ДСТУ 4246, насипом
Оголошено3 вер. 15:21
Прийом пропозицій3 вер. 15:21 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ДК 021:2015) «Єдиний закупівельний словник» - 14410000-8 Кам’яна сіль (Сіль технічна кам’яна )
Оголошено3 вер. 15:01
Прийом пропозицій3 вер. 15:01 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-006148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСіль технічна
Оголошено3 вер. 12:31
Прийом пропозицій3 вер. 12:31 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-005650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСіль технічна для посипання доріг
Оголошено3 вер. 12:09
Прийом пропозицій3 вер. 12:09 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-003664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСіль технічна із протизлежувальною добавкою, гатунок вищий, помел 3, ДСТУ 4246, біг-бег до 1,5 тонн. Код ДК 021:2015:14410000-8 - Кам'яна сіль
Оголошено3 вер. 11:12
Прийом пропозицій3 вер. 11:12 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-001124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТовар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 – Кам’яна сіль (Сіль технічна). РПЗ - 9.341. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника [email protected] та [email protected] із зазначенням предмета закупівлі та
ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-41-97, e-mail: [email protected] Оголошено3 вер. 09:31
Прийом пропозицій3 вер. 09:31 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-011547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСіль технічна, гатунок вищий, помел 3, ДСТУ 4246, біг-бег до 1,5 тон
Оголошено2 вер. 16:11
Прийом пропозицій2 вер. 16:11 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-009911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСіль технічна, одиниця виміру тонна
Ім'я:Загорський Олександр ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380672800608 ЄДРПОУ:44747627Оголошено2 вер. 15:23
Прийом пропозицій2 вер. 15:23 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-009513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСіль технічна
Оголошено2 вер. 15:09
Прийом пропозицій2 вер. 15:09 – 22 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-005053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСіль технічна із протизлежувальною добавкою, гатунок вищий, помел 3, ДСТУ 4246, насипом
Оголошено2 вер. 12:05
Прийом пропозицій2 вер. 12:05 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення