Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14400000-5»

  • ID: UA-2026-09-02-011547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сіль технічна, гатунок вищий, помел 3, ДСТУ 4246, біг-бег до 1,5 тон

    Ім'я:
    Володимир Васін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675201130 Веб сайт:
    http://novoukr-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04055127
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:11

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:11 – 7 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    115 125,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 4 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-009911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сіль технічна, одиниця виміру тонна

    Ім'я:
    Загорський Олександр Ігорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672800608 ЄДРПОУ:
    44747627
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:23

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:23 – 7 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    315 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 4 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-009885-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сіль таблетована, мішок, ДСТУ 3583-2015

    Ім'я:
    Едуард Оскольський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт:
    https://unci.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02011976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:21

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:21 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    10 350,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 5 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-009513-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сіль технічна

    Ім'я:
    Головатюк Віта Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:09

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:09 – 22 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    452 725,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    19 дн. 7 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-005053-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сіль технічна із протизлежувальною добавкою, гатунок вищий, помел 3, ДСТУ 4246, насипом

    Ім'я:
    Зінаїда Гадайчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631076500 Веб сайт:
    https://boguslav-blagoustriy.info-gkh.com.ua
    ЄДРПОУ:
    40705714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 12:05

    Прийом пропозицій
    2 вер. 12:05 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 250 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 19 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003808-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сіль технічна із протизлежувальною добавкою, гатунок другий, помел 3, ДСТУ 4246, насипом

    Ім'я:
    Лучин Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457522097 Факс:
    +380457522097
    ЄДРПОУ:
    40505475
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 11:37

    Прийом пропозицій
    2 вер. 11:37 – 7 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    716 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 4 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-001566-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сіль технічна із протизлежувальною добавкою, гатунок перший, помел 3, ДСТУ 4246, насипом

    Ім'я:
    Войтенко Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634088233 ЄДРПОУ:
    03803768
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:08

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:08 – 7 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    991 666,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 6 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010746-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сіль технічна для приготування піщано-соляної суміші для посипання доріг в зимовий період (Код за ДК 021:2015: 14410000-8

    Ім'я:
    Гончар Валентина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380962942162 ЄДРПОУ:
    32995697
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 17:15

    Прийом пропозицій
    1 вер. 17:15 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    260 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    19 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006417-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Технічна сіль

    Ім'я:
    СБУ ДГЗ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936001863 ЄДРПОУ:
    00034074
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:18

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:18 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    33 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 19 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Cіль технічна для приготування піщано-соляної суміші для утримання вулично-шляхової мережі в зимовий період код за ДК 021:2015: 14410000-8 Кам'яна сіль.

    Ім'я:
    Ольга Табала
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994729785 ЄДРПОУ:
    41766296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:49

    Прийом пропозицій
    1 вер. 11:49 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    333 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 4 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003101-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Кам’яна сіль» ДК 021:2015 – 14410000-8 Оплата видатків з благоустрою населених пунктів.(Придбання солі для посипки тротуарів та доріг),Помол №3

    Ім'я:
    Пінчук Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380545351106 Факс:
    +380545351179
    ЄДРПОУ:
    31156689
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:33

    Прийом пропозицій
    1 вер. 11:33 – 17 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    169 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 12 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012334-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сіль технічна; 14410000-8: Кам’яна сіль за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Мєльнікова Світлана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0513657849 ЄДРПОУ:
    30055111
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:33

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:33 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    526 411,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 19 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008395-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Сіль технічна, ґатунок перший, помел 3, ДСТУ 4246

    Ім'я:
    Ірина Браженюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372524483 Веб сайт:
    https://perinatalcenter.cv.ua/
    ЄДРПОУ:
    05481412
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:24

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:24 – 3 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    1 400,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007914-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сіль технічна з протизлежувальною добавкою

    Ім'я:
    Олександр Нікітюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
    36965797
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:08

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:08 – 15 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    178 125,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 5 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000579-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Код ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль (Сіль кам'яна).

    Ім'я:
    Ліна Адаменко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577245833 ЄДРПОУ:
    40081216
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 09:20

    Прийом пропозицій
    31 серп. 09:20 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    631 074,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 3 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000384-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сіль

    Ім'я:
    Анастасія Юзва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487056332 Веб сайт:
    https://teplo.od.ua/
    ЄДРПОУ:
    34674102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 08:59

    Прийом пропозицій
    31 серп. 08:59 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 333 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 19 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009327-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 14410000-8 Кам’яна сіль (Сіль технічна)

    Ім'я:
    Піднебесна Тетяна Миронівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669987934 ЄДРПОУ:
    03349499
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:34

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:34 – 6 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    7 884 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 4 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008468-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сіль кам’яна - технічна ДК 021:2015:14410000-8: Кам’яна сіль

    Ім'я:
    Зленко Роман Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445251909 ЄДРПОУ:
    32375554
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:05

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:05 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 334 622,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 5 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сіль технічна

    Ім'я:
    Дригваль Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380631259300 ЄДРПОУ:
    04398821
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 12:57

    Прийом пропозицій
    28 серп. 12:57 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    833 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    1 дн. 19 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-004220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Кам’яна сіль

    Ім'я:
    Уманець Андрій Ігорович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380669862526 ЄДРПОУ:
    03293758
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:49

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:49 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    19 г. 39 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro