Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14213000-7»
-
ID: UA-2026-09-01-003524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАсфальтобетонна крихта ( ДК 021:2015 (CPV) : 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( 14213100-8 Дорожній щебеневий покрив)
Очікувана вартість85 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАсфальтогранулят, щебенево-піщана суміш
Очікувана вартість83 235,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебень
Очікувана вартість19 591,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебень
Очікувана вартість17 841,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебенево-піщана суміш
Оголошено20 лип. 17:14
Прийом пропозицій20 лип. 17:14 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість375 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-004249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебенева суміш
Оголошено7 лип. 12:01
Прийом пропозицій7 лип. 12:01 – 15 лип. 11:59Очікувана вартість42 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-011180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебінь, відсів
Очікувана вартість669 715,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-000211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦемент, пісок
Очікувана вартість4 203,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-003531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь, відсів
Оголошено28 трав. 11:09
Прийом пропозицій28 трав. 11:09 – 5 черв. 20:00Очікувана вартість670 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-19-005994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожній щебеневий покрив
Очікувана вартість21 400,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-013675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системищебінь
Очікувана вартість99 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-006322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДорожній щебеневий покрив
Очікувана вартість5 450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-005513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь, відсів
Оголошено17 квіт. 12:08
Прийом пропозицій17 квіт. 12:08 – 25 квіт. 20:00Очікувана вартість590 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-15-006062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебенева суміш
Очікувана вартість98 997,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-001338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебень фракція 20*40 мм
Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-003362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок річковий, щебінь з доставкою
Очікувана вартість29 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-001931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебінь, пісок
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість207 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-012047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-005856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебінь 20*40
Ім'я:Пальчевський Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380980050503 ЄДРПОУ:04385830Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-012509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебенева продукція для підсипки комунальних доріг Літинської селищної ТГ
Ім'я:Лучинська Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674958818 ЄДРПОУ:04325963Оголошено10 бер. 16:05
Прийом пропозицій10 бер. 16:05 – 18 бер. 16:07Очікувана вартість1 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена