Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14212430-3»

  • ID: UA-2026-09-02-011660-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Щебінь фр. 5-20 Пісок з відсівів дроблення фр 0-5

    Ім'я:
    Валентина Лебедєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380473727571 Веб сайт:
    https://novodmytrivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04410835
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 914,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-000694-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

    Ім'я:
    Тетяна Сокур
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433250825 ЄДРПОУ:
    03188168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-009771-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пісок, відсів, щебінь

    Ім'я:
    Наталія Прищепа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 392,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-004469-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пісок, відсів, щебінь

    Ім'я:
    Наталія Прищепа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 548,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-002942-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Щебінь, відсів

    Ім'я:
    Наталія Прищепа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 062,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-003739-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Щебнево-піщана суміш, відсів, щебінь

    Ім'я:
    Олексій Козловський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт:
    https://vodokanal.zt.ua/
    ЄДРПОУ:
    03344065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 11:27

    Прийом пропозицій
    28 лип. 11:27 – 5 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    744 444,44 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-27-002193-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кам"яна крихта

    Ім'я:
    Когут Світлана Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380323972318 ЄДРПОУ:
    04374890
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 120,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-009118-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пісок,відсів гранітний

    Ім'я:
    Комарницька Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:
    +380326636334
    Веб сайт:
    http://zabolotcivska-gromada.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    04372537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 578,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-009632-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Щебінь, гранвідсів, щебенево-піщана суміш (ДК 021:2015: - «14210000-6» - «Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі» («14212320-9» - «Гранітний щебінь», «14212430-3» - «Кам’яна крихта», «14212210-5» - «Піщано-гравійні суміші»))

    Ім'я:
    Оксана Руденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472508709 ЄДРПОУ:
    02082522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 16:44

    Прийом пропозицій
    6 лип. 16:44 – 20 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    516 250,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-29-006247-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Щебнево-піщана суміш, відсів, щебінь

    Ім'я:
    Олексій Козловський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт:
    https://vodokanal.zt.ua/
    ЄДРПОУ:
    03344065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 14:00

    Прийом пропозицій
    29 черв. 14:00 – 7 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    893 333,33 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-19-004325-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Щебнево-піщана суміш, відсів, щебінь

    Ім'я:
    Олексій Козловський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт:
    https://vodokanal.zt.ua/
    ЄДРПОУ:
    03344065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 11:20

    Прийом пропозицій
    19 черв. 11:20 – 27 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    893 333,33 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-11-005541-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тенісит

    Ім'я:
    Нестеренко Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380522555088 Факс:
    +380522555088
    ЄДРПОУ:
    22223953
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 728,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-013580-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Щебінь, гранвідсів, щебенево-піщана суміш (ДК 021:2015: - «14210000-6» - «Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі» («14212320-9» - «Гранітний щебінь», «14212430-3» - «Кам’яна крихта», «14212210-5» - «Піщано-гравійні суміші»))

    Ім'я:
    Оксана Руденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472508709 ЄДРПОУ:
    02082522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 черв. 17:03

    Прийом пропозицій
    4 черв. 17:03 – 12 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    619 500,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-26-000617-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пісок, щебінь, відсів

    Ім'я:
    Юлія Дідух
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504300327 ЄДРПОУ:
    03361678
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 трав. 09:04

    Прийом пропозицій
    26 трав. 09:04 – 3 черв. 08:00
    Очікувана вартість

    1 458 238,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-11-011617-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Щебінь щільний природний гранітний фракції понад 5мм до 10мм, щебінь щільний природний гранітний фракції понад 20мм до 40мм, пісок щільний природний (митий),  пісок з відсівів дроблення вивержених гірських порід (понад 0мм до 5мм); 14210000-6 – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі за ДК 021:2015 … Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Мєльнікова Світлана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0513657849 ЄДРПОУ:
    30055111
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 трав. 16:03

    Прийом пропозицій
    11 трав. 16:03 – 20 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    857 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-05-002639-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пісок, відсів

    Ім'я:
    Лисейко Богдан Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973877366 Факс:
    +380323632098
    ЄДРПОУ:
    33465030
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 890,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-16-011858-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    товар згідно коду ДК 021:2015: 14210000-6 «Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі»

    Ім'я:
    Андреєв Володимир Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:
    35756919
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    47 385,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-02-009832-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пісок, щебінь, відсів

    Ім'я:
    Юлія Дідух
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504300327 ЄДРПОУ:
    03361678
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 квіт. 15:09

    Прийом пропозицій
    2 квіт. 15:09 – 10 квіт. 08:00
    Очікувана вартість

    235 300,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-27-009553-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    товар згідно коду ДК 021:2015: 14210000-6 «Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі»

    Ім'я:
    Андреєв Володимир Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:
    35756919
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-26-006521-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мармурова крихта, код ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

    Ім'я:
    Олекса Ігнатів
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631345184 ЄДРПОУ:
    08494013
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    230,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 10 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro