Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14212400-4»
-
ID: UA-2026-08-27-002596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунтосуміш
Очікувана вартість155,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗемля для вазонів
Ім'я:Анастасія ДроздовичE-mail: [email protected] Телефон: +380685030816 Веб сайт: ЄДРПОУ:04395403Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиҐрунт рослинний
Очікувана вартість10 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок, відсів, щебінь
Очікувана вартість11 392,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок, відсів, щебінь
Очікувана вартість41 548,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебінь, відсів
Очікувана вартість3 062,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебнево-піщана суміш, відсів, щебінь
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено28 лип. 11:27
Прийом пропозицій28 лип. 11:27 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість744 444,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-002193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКам"яна крихта
Очікувана вартість6 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-010983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля субстрату торфяного для рослин
Очікувана вартість11 610,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-000058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиҐрунтосуміш
Ім'я:Василенко Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445660174 Факс:+380445660003ЄДРПОУ:31722949Оголошено20 лип. 08:04
Прийом пропозицій20 лип. 08:04 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість924 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-001987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиҐрунтосуміш
Ім'я:Сольський Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445632767, 380672202671 ЄДРПОУ:39604270Оголошено16 лип. 10:51
Прийом пропозицій16 лип. 10:51 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість167 685,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-010994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТорфяний субстрат
Ім'я:Миськевич Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380962128115 ЄДРПОУ:36290815Очікувана вартість263,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійний грунт 70 л
Очікувана вартість10 575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТорф’яний субстрат
Ім'я:Погарченко Володимир АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380935645620 ЄДРПОУ:04589645Оголошено10 лип. 10:04
Прийом пропозицій10 лип. 10:04 – 20 лип. 10:00Очікувана вартість376 443,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-010786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиҐрунт
Ім'я:Філімоненко ОлексійE-mail: [email protected] Телефон: +380681234544 Веб сайт: ЄДРПОУ:32266160Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-009118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок,відсів гранітний
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість9 578,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-009632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь, гранвідсів, щебенево-піщана суміш (ДК 021:2015: - «14210000-6» - «Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі» («14212320-9» - «Гранітний щебінь», «14212430-3» - «Кам’яна крихта», «14212210-5» - «Піщано-гравійні суміші»))
Оголошено6 лип. 16:44
Прийом пропозицій6 лип. 16:44 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість516 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-04-000473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для забезпечення експериментальних ділянок (Торф'яний субстрат Класман 70 л, пакет зелений, Класман "KLASMAN TS-3", (Німеччина))
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-004361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунт
Очікувана вартість225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro