Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14212320-9»
-
ID: UA-2026-08-31-005786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі. Щебінь гранітний (фракція 5-10 мм)»
Оголошено31 серп. 13:49
Прийом пропозицій31 серп. 13:49 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-012085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь та відсів гранітний. 2 Лоти
Ім'я:Михальова Ольга ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532510476 Факс:+380532510475Веб сайт: ЄДРПОУ:03338030Оголошено27 серп. 17:19
Прийом пропозицій27 серп. 17:19 – 4 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-009706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок,відсів та щебінь
Оголошено27 серп. 15:34
Прийом пропозицій27 серп. 15:34 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь гранітний
Оголошено26 серп. 17:50
Прийом пропозицій26 серп. 17:50 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системищебінь
Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідсів, щебенево-піщана суміш С7 0-40 мм, щебінь гранітний фракції 40-70 мм
Очікувана вартість236 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь гранітний, фр. 5-10 мм)
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебінь
Очікувана вартість5 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок,відсів та щебінь
Оголошено20 серп. 15:51
Прийом пропозицій20 серп. 15:51 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 396 041,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-012782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок, щебінь
Оголошено18 серп. 17:47
Прийом пропозицій18 серп. 17:47 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість60 819 950,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-011784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі. Щебінь гранітний (фракція 2-5 мм)»
Оголошено18 серп. 16:44
Прийом пропозицій18 серп. 16:44 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість261 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-009333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь гранітний, фр. 5-10 мм)
Оголошено12 серп. 15:35
Прийом пропозицій12 серп. 15:35 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-007049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок (митий) з відсівів дроблення граніту фракції 2-5мм, щебінь гранітний фракції 10-20 мм, щебінь гранітний фракції 5-40 мм, щебінь гранітний фракції 40-120 мм, щебенево-піщана суміш С-7 фракції 0-40 мм
Оголошено12 серп. 14:23
Прийом пропозицій12 серп. 14:23 – 20 серп. 16:00Очікувана вартість4 666 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-003895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебінь
Очікувана вартість19 623,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь
Оголошено11 серп. 13:42
Прийом пропозицій11 серп. 13:42 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 620 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-11-002742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь гранітний, фр. 5-10 мм)
Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (Щебінь)
Очікувана вартість14 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідсів, щебенево-піщана суміш С7 0-40 мм, щебінь гранітний фракції 40-70 мм
Оголошено6 серп. 17:23
Прийом пропозицій6 серп. 17:23 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість236 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-007585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок, гранітний щебінь)
Оголошено6 серп. 14:33
Прийом пропозицій6 серп. 14:33 – 14 серп. 11:00Очікувана вартість176 355,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-012610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари та матеріали для господарських потреб
Очікувана вартість42 778,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro