Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14212210-5»
-
ID: UA-2026-08-27-013341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебенево-піщана суміш
Оголошено27 серп. 22:25
Прийом пропозицій27 серп. 22:25 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-12-007049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок (митий) з відсівів дроблення граніту фракції 2-5мм, щебінь гранітний фракції 10-20 мм, щебінь гранітний фракції 5-40 мм, щебінь гранітний фракції 40-120 мм, щебенево-піщана суміш С-7 фракції 0-40 мм
Оголошено12 серп. 14:23
Прийом пропозицій12 серп. 14:23 – 20 серп. 16:00Очікувана вартість4 666 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-003941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебенево – піщана суміш фракції 0-40 мм; Щебінь з природного каменю фракцій 40-70 мм
Оголошено29 лип. 11:41
Прийом пропозицій29 лип. 11:41 – 6 серп. 08:00Очікувана вартість800 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-003739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебнево-піщана суміш, відсів, щебінь
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено28 лип. 11:27
Прийом пропозицій28 лип. 11:27 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість744 444,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-006920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системищебенево-піщана суміш фр. 0,05-70 мм
Очікувана вартість99 468,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь та щебенево-піщана суміш
Оголошено16 лип. 09:28
Прийом пропозицій16 лип. 09:28 – 24 лип. 09:00Очікувана вартість1 532 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-009632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь, гранвідсів, щебенево-піщана суміш (ДК 021:2015: - «14210000-6» - «Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі» («14212320-9» - «Гранітний щебінь», «14212430-3» - «Кам’яна крихта», «14212210-5» - «Піщано-гравійні суміші»))
Оголошено6 лип. 16:44
Прийом пропозицій6 лип. 16:44 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість516 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-005313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 14212210-5 Піщано-гравійні суміші
Очікувана вартість6 279,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-000397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари
Очікувана вартість7 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-002498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебенево-піщана суміш 0-40 (код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Очікувана вартість61 824,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-009119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ (код ДК 021:2015 -14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Очікувана вартість16 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання будівельних матеріалів для проведення поточного ремонту покриття проїздів на кладовищі в мікрорайоні Ракове, за адресою: м. Хмельницький, вул. Народної Волі, 17/1 (щебінь)
Оголошено30 черв. 17:20
Прийом пропозицій30 черв. 17:20 – 9 лип. 17:00Очікувана вартість803 752,49 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-006247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебнево-піщана суміш, відсів, щебінь
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено29 черв. 14:00
Прийом пропозицій29 черв. 14:00 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість893 333,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-002057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь, гранітний відсів та пісок річковий
Оголошено29 черв. 10:35
Прийом пропозицій29 черв. 10:35 – 9 лип. 18:00Очікувана вартість216 189,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-005426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість24 001,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-007807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:14210000-6: Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь фракції 20-40 мм – 100 тонн, щебінь фракції 40-70 мм – 100 тонн, щебенево-піщана суміш фракції 0,05-40 мм – 250 тонн, щебенево-піщана суміш фракції 0,05-70 мм – 250 тонн, пісок з відсівів дроблення 0-5мм – 550 тонн)
Оголошено25 черв. 14:28
Прийом пропозицій25 черв. 14:28 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість310 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-004325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебнево-піщана суміш, відсів, щебінь
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено19 черв. 11:20
Прийом пропозицій19 черв. 11:20 – 27 черв. 10:00Очікувана вартість893 333,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-006777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩебінь фр. 0*5мм, 10*20мм
Очікувана вартість66 885,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-003760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь та щебенево-піщана суміш
Оголошено15 черв. 11:32
Прийом пропозицій15 черв. 11:32 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість211 270,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-001167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь, гранітний відсів та пісок річковий
Оголошено12 черв. 09:29
Прийом пропозицій12 черв. 09:29 – 21 черв. 18:00Очікувана вартість216 189,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась