Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14211000-3»
-
ID: UA-2026-09-03-012999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок річковий
Оголошено3 вер. 16:31
Прийом пропозицій3 вер. 16:31 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-006376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок
Ім'я:Ямпольська Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 ЄДРПОУ:01125672Оголошено3 вер. 12:42
Прийом пропозицій3 вер. 12:42 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-000332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-766_14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок): Лот №1 - 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок); Лот №2 - 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок).
Оголошено2 вер. 08:44
Прийом пропозицій2 вер. 08:44 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок кварцовий
Оголошено31 серп. 13:37
Прийом пропозицій31 серп. 13:37 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок ДК 021:2015-14210000-6 Гравій,пісок,щебінь і наповнювачі
Оголошено31 серп. 13:28
Прийом пропозицій31 серп. 13:28 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)
Ім'я:Кірієнко Ростислав ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612391 ЄДРПОУ:30019801Оголошено31 серп. 10:42
Прийом пропозицій31 серп. 10:42 – 9 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-001130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)
Ім'я:Кірієнко Ростислав ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612391 ЄДРПОУ:30019801Оголошено31 серп. 09:56
Прийом пропозицій31 серп. 09:56 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-004047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок річковий (Код за ДК 021:2015 - 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Оголошено28 серп. 11:44
Прийом пропозицій28 серп. 11:44 – 5 вер. 11:46 -
ID: UA-2026-08-27-009706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок,відсів та щебінь
Оголошено27 серп. 15:34
Прийом пропозицій27 серп. 15:34 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок природний будівельний, яружний
Оголошено27 серп. 11:26
Прийом пропозицій27 серп. 11:26 – 4 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-03-004754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок природний збагачений
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок сіяний
Очікувана вартість49 899,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 14211000-3 Пісок
Очікувана вартість10 710,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок кварцовий фракція 0,4-0,8мм з доставкою
Очікувана вартість66 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок
Очікувана вартість95 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Очікувана вартість7 029 309,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок
Ім'я:Старушко Олена БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975080830 ЄДРПОУ:44651720Очікувана вартість975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок
Ім'я:Старушко Олена БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975080830 ЄДРПОУ:44651720Очікувана вартість2 925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісок
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар – код CPV 14210000-6 по ДК 021:2015 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь, пісок). РПЗ - 9.169
Оголошено26 серп. 10:25
Прийом пропозицій26 серп. 10:25 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість1 046 883,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась