Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14200000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-013330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПісок (славутський), щебінь фракції 10-20
Ім'я:Свідерська Марина КостянтинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975295457 ЄДРПОУ:24982999Оголошено4 вер. 17:59
Прийом пропозицій10 вер. 18:04 – 15 вер. 18:04 -
ID: UA-2026-09-04-013307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЩебінь гранітний фр. 10-20мм
Оголошено4 вер. 17:54
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПісок
Оголошено4 вер. 15:22
Прийом пропозицій4 вер. 15:22 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-010349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебенево-піщана суміш, фр. 0,05х40, Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Оголошено4 вер. 15:13
Прийом пропозицій4 вер. 15:13 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-009787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок будівельний просіяний
Оголошено4 вер. 14:50
Прийом пропозицій4 вер. 14:50 – 21 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-04-009328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораПісок, щебінь
Оголошено4 вер. 14:36
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-008492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВідсів гранітний, 2-5мм, М1400, F300, 1 клас
Оголошено4 вер. 14:09
Прийом пропозицій4 вер. 14:09 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-005172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь
Оголошено4 вер. 12:01
Прийом пропозицій4 вер. 12:01 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-003311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь
Оголошено4 вер. 10:50
Прийом пропозицій4 вер. 10:50 – 20 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-000835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВідсів гранітний, 0-5мм, М1400, F300, 1 клас
Ім'я:Жанна Зотівна ПятаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380673130533 Веб сайт: ЄДРПОУ:03356571Оголошено4 вер. 09:17
Прийом пропозицій4 вер. 09:17 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-000483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПісок щільний природний для важких бетонів і розчинів та дорожніх сумішей, більше 2,0 до 2,5 включно Мк, вміст пиловидних та глинистих часток бiльше 1,0 до 3,0 включно %
Оголошено4 вер. 08:51
Прийом пропозицій4 вер. 08:51 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-012999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок річковий
Оголошено3 вер. 16:31
Прийом пропозицій3 вер. 16:31 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-011728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебнево-піщана суміш; щебінь
Оголошено3 вер. 15:50
Прийом пропозицій3 вер. 15:50 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЩебенево-піщана суміш 0-70 мм, С7, М1200
Оголошено3 вер. 15:05
Прийом пропозицій3 вер. 15:05 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїГравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Оголошено3 вер. 15:02
Прийом пропозицій3 вер. 15:02 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-006376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок
Ім'я:Ямпольська Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 ЄДРПОУ:01125672Оголошено3 вер. 12:42
Прийом пропозицій3 вер. 12:42 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-002963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар для благоустрою населених пунктів, відповідно до Єдиного закупівельного словника код ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Оголошено3 вер. 10:40
Прийом пропозицій3 вер. 10:40 – 19 вер. 10:26 -
ID: UA-2026-09-03-002761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021-2015 – 14211000-3 Пісок.(Пісок природний намивний). Придбання піску для приготування протиожеледної суміші
Ім'я:Пінчук Тетяна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351106 Факс:+380545351179ЄДРПОУ:31156689Оголошено3 вер. 10:35
Прийом пропозицій3 вер. 10:35 – 10 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-03-000004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання матеріалів для благоустрою території (міста Одеси), а саме: торф’яний субстрат (PL-1), торф’яний субстрат (PL-2), торф’яний субстрат (торф кислий), за кодом 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, згідно з ДК 021-2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено3 вер. 00:05
Прийом пропозицій3 вер. 00:05 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЩебінь та пісок
Прийом пропозицій2 вер. 13:31 – 7 вер. 08:00