Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14000000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-003352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїCіль технічна для приготування піщано-соляної суміші для утримання вулично-шляхової мережі в зимовий період код за ДК 021:2015: 14410000-8 Кам'яна сіль.
Оголошено1 вер. 11:49
Прийом пропозицій1 вер. 11:49 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-003101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Кам’яна сіль» ДК 021:2015 – 14410000-8 Оплата видатків з благоустрою населених пунктів.(Придбання солі для посипки тротуарів та доріг),Помол №3
Ім'я:Пінчук Тетяна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351106 Факс:+380545351179ЄДРПОУ:31156689Оголошено1 вер. 11:33
Прийом пропозицій1 вер. 11:33 – 17 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-002782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПісок річковий для посипки доріг та тротуарів в зимовий період з доставкою
Ім'я:Войтенко Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380634088233 ЄДРПОУ:03803768Оголошено1 вер. 11:19
Прийом пропозицій1 вер. 11:19 – 7 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-002465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадій
Оголошено1 вер. 11:03
Прийом пропозицій5 вер. 12:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛист сталевий гарячекатаний
Оголошено1 вер. 09:28
Прийом пропозицій1 вер. 09:28 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-013172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь з природного каменю фракції 4/16мм, щебінь з природного каменю фракції 16/31,5 мм, щебінь з природного каменю фракції 31,5/63 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Оголошено31 серп. 21:04
Прийом пропозицій31 серп. 21:04 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, 14211000-3 Пісок (пісок річковий)
Оголошено31 серп. 18:59
Прийом пропозицій31 серп. 18:59 – 10 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-012334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСіль технічна; 14410000-8: Кам’яна сіль за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено31 серп. 18:33
Прийом пропозицій31 серп. 18:33 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок, відсів
Оголошено31 серп. 18:17
Прийом пропозицій31 серп. 18:17 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідсів, пісок (код за ДК 021:2015 - 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Оголошено31 серп. 17:21
Прийом пропозицій31 серп. 17:21 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЦЗВ-26Т_170_ЕК: Листи (14620000-3 Сплави)
Оголошено31 серп. 16:34
Прийом пропозицій31 серп. 16:34 – 3 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-009923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебенево-піщана суміш фр. 0,05-40 мм.
Оголошено31 серп. 16:13
Прийом пропозицій31 серп. 16:13 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-008395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСіль технічна, ґатунок перший, помел 3, ДСТУ 4246
Оголошено31 серп. 15:24
Прийом пропозицій31 серп. 15:24 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-007914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСіль технічна з протизлежувальною добавкою
Оголошено31 серп. 15:08
Прийом пропозицій31 серп. 15:08 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-007668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩебінь із природного каменю, відсів
Оголошено31 серп. 15:01
Прийом пропозицій31 серп. 15:01 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-007628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЦЗВ-26Т_168_ЕК: Листи (14620000-3 Сплави)
Оголошено31 серп. 15:00
Прийом пропозицій31 серп. 15:00 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-007389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЩебінь (піщано-гравійна суміш)
Ім'я:Белей Наталія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380501986434 Веб сайт: ЄДРПОУ:05759310Оголошено31 серп. 15:11
Прийом пропозицій31 серп. 15:11 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКруги відрізні
Ім'я:Сольський Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445632767,380672202671 ЄДРПОУ:39604270Оголошено31 серп. 14:54
Прийом пропозицій31 серп. 14:54 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСкло для автобусів МАЗ 206. Код за ДК 021:2015 14820000-5 Скло.
Оголошено31 серп. 14:32
Прийом пропозицій31 серп. 14:32 – 8 вер. 14:26 -
ID: UA-2026-08-31-006833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісок річковий
Оголошено31 серп. 15:03
Прийом пропозицій31 серп. 15:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення