Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09332000-5»

  • ID: UA-2026-08-31-009101-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Заходи з енергозбереження, а саме: Придбання сонячної електростанції зі встановленням на об’єкті: КЗО «Ліцей «Синергія» ДОР» за адресою: 49026, м. Дніпро, вул. Прапорна, 25 (потужність інвертора 50 кВт)

    Ім'я:
    Вікторія Макешина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567222041 ЄДРПОУ:
    26136688
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:46

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:46 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 350 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 7 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008794-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сонячна гібридна електростанція з акумуляторною системою накопичення енергії

    Ім'я:
    Ольга Василівна Паламарчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380525221638 ЄДРПОУ:
    23232546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:36

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:36 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    916 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 7 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008075-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 -09330000-1 Сонячна енергія (Трифазна гібридна сонячна електростанція загальною встановленою потужністю 50 кВт з системою накопичення (LiFePO4) 61.44 кВт у комплекті)

    Ім'я:
    ЦІРИК Василь Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973913346 Веб сайт:
    http://vilhovecka.gromada.org.ua
    ЄДРПОУ:
    04351618
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:13

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:13 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 426 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 7 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003346-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 09330000-1 Сонячна енергія (Комплектуючі для встановлення сонячної установки (09332000-5 Сонячна установка))

    Ім'я:
    Богдан Ліфиренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685403612 Веб сайт:
    https://nuczu.edu.ua/ukr/
    ЄДРПОУ:
    08571363
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:41

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:41 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    211 653,03 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 16 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009250-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сонячна гібридна електростанція з урахуванням витрат на встановлення та пусконалагодження

    Ім'я:
    Мисліборська Олена ДмитріЇвна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:
    39817752
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:25

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:25 – 5 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    2 350 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 1 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006579-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сонячна гібридна електростанція з урахуванням витрат на встановлення та пусконалагодження

    Ім'я:
    Мисліборська Олена ДмитріЇвна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:
    39817752
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:18

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:18 – 5 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    1 600 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 1 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-011092-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сонячна електрична станція потужністю 15 кВт з накопичувачами електрики ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09330000-1 Сонячна енергія

    Ім'я:
    Майдан Анна Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382720645 Факс:
    +380382650050
    ЄДРПОУ:
    21321108
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:02

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:02 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    769 601,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-001360-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сонячні установки (у складі: сонячні панелі, гібридні інвертори, модульні системи накопичення електроенергії, пристрої захисту та автоматики та ін., з урахуванням витрат на монтаж та пусконалагодження, навчання персоналу)

    Ім'я:
    Олександр Коржов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677603794 Веб сайт:
    http://www.kgemt.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    37861959
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 09:47

    Прийом пропозицій
    26 серп. 09:47 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 128 083,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-006784-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сонячна гібридна електростанція з акумуляторною системою накопичення енергії

    Ім'я:
    Пацаган Микола Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679377068 ЄДРПОУ:
    05540014
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 14:39

    Прийом пропозицій
    24 серп. 14:39 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 416 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008838-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сонячна установка (СЕС)

    Ім'я:
    Лілія Спориш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977188875 Веб сайт:
    https://krz1.licey.org.ua
    ЄДРПОУ:
    20103727
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    196 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-010252-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гібридна сонячна електростанція з монтажем на даху будівлі та виконанням пусконалагоджувальних робіт у будівлі Ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Повітряних Сил Вінницької обласної ради

    Ім'я:
    Агібалова Оксана Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980812944 Факс:
    +380433521280
    ЄДРПОУ:
    21723398
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 19:27

    Прийом пропозицій
    24 серп. 19:27 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 137 140,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-000666-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Система автономного та резервного електроживлення від сонячної енергії

    Ім'я:
    Лорен Анна Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380999521577 ЄДРПОУ:
    14321682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 012 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-012315-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект сонячних модулів разом із супутнім обладнанням

    Ім'я:
    Симоненко Леонід Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505784368,380500108847 ЄДРПОУ:
    31082371
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-005597-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сонячна гібридна електростанція з акумуляторною системою накопичення енергії з монтажем і пусконалагодженням обладнання

    Ім'я:
    Ілона Дмитревич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967665513 Веб сайт:
    http://kk.nau.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    45875458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 12:39

    Прийом пропозицій
    18 серп. 12:39 – 30 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 562 750,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-002932-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 09330000-1 Сонячна енергія (Комплектуючі для встановлення сонячної установки (09332000-5 Сонячна установка))

    Ім'я:
    Богдан Ліфиренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685403612 Веб сайт:
    https://nuczu.edu.ua/ukr/
    ЄДРПОУ:
    08571363
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 11:29

    Прийом пропозицій
    18 серп. 11:29 – 26 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    211 653,03 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-10-010353-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мережеві сонячні електростанції 15 кВт (без інверторів) для встановлення на водозаборах в с. Щасливе та в с. Полкова Микитівка по вул.Терезова

    Ім'я:
    Максюк Лариса Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936256358 ЄДРПОУ:
    33258999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 16:36

    Прийом пропозицій
    10 серп. 16:36 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    409 291,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-31-009072-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система сонячної станції в комплекті, а саме: сонячні панелі, інвертор, блок керування кластером високовольтної батареї з акумуляторними батареями

    Ім'я:
    Ситник Ірина В'ячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380435821167 ЄДРПОУ:
    01982577
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 18:47

    Прийом пропозицій
    31 лип. 18:47 – 11 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    816 618,96 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-31-004509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сонячні установки (Сонячна гібридна електростанція з акумуляторною системою накопичення енергії, з монтажем та пусконалагодженням обладнання)

    Ім'я:
    Коріневська Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380963479281 ЄДРПОУ:
    37861985
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 13:02

    Прийом пропозицій
    31 лип. 13:02 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 778 166,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-30-004343-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сонячна електрична станція потужністю 15 кВт з накопичувачами електрики ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09330000-1 Сонячна енергія

    Ім'я:
    Майдан Анна Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382720645 Факс:
    +380382650050
    ЄДРПОУ:
    21321108
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 12:31

    Прийом пропозицій
    30 лип. 12:31 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    769 601,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-24-006151-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сонячна електростанція (ДК 021:2015- 09330000-1 Сонячна енергія)

    Ім'я:
    Яна Карпенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507771078 ЄДРПОУ:
    01999359
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 13:37

    Прийом пропозицій
    24 лип. 13:37 – 1 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 541 666,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 17 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro