Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09331000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-013335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСонячна панель (код ДК 021:2015 - 09330000-1 - Сонячна енергія)
Оголошено31 серп. 21:47
Прийом пропозицій31 серп. 21:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання та встановлення комплексу сонячних панелей на водозабірній свердловині с. Вишнева Савинської селищної територіальної громади
Оголошено31 серп. 18:31
Прийом пропозицій31 серп. 18:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-005600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСонячні панелі
Оголошено27 серп. 12:58
Прийом пропозицій27 серп. 12:58 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09331000-8 Сонячні панелі (фотоелектричні модулі)
Ім'я:Валерій Іванович ШульгаE-mail: [email protected] Телефон: +380972297679, +380532556734, +380982025117 Веб сайт: ЄДРПОУ:24567467Очікувана вартість43 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09330000-1 Сонячна енергія (Сонячна панель)
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСонячні панелі LONGI Solar LR8-66HGD-620M Bifаcial, 620 Вт-двостороння монокристалічна, 132 напівкомірки
Очікувана вартість94 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПанелі LONGI
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСонячні панелі Solar 455 W
Очікувана вартість99 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСонячні панелі . Код згідно з ДК 021:2015 09331000-8 «Сонячні панелі»
Оголошено21 серп. 13:47
Прийом пропозицій21 серп. 13:47 – 31 серп. 13:42Очікувана вартість295 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-007058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСонячні панелі
Оголошено21 серп. 13:27
Прийом пропозицій21 серп. 13:27 – 29 серп. 18:00Очікувана вартість289 100,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-013738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект фотоелектричних сонячних модулів з кріпленнями та кабелем код ДК 021:2015 09331200-0 — Фотоелектричні сонячні модулі
Оголошено20 серп. 19:54
Прийом пропозицій20 серп. 19:54 – 29 серп. 11:00Очікувана вартість1 233 283,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-005936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСонячна панель 635W Bificial N-Type
Очікувана вартість10 126,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання та встановлення гібридної сонячної станції для насосної станції, по перекачуванні води з монтажем та пусконаладкою, на місці безпосередньої експлуатації
Оголошено19 серп. 21:08
Прийом пропозицій19 серп. 21:08 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість725 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-005813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортативна сонячна панель BLUETTI PV200 200W(PV200)
Очікувана вартість32 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСонячні панелі
Ім'я:Мокан Сергій ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380487044014 Факс:+380487044014ЄДРПОУ:36518741Очікувана вартість46 039,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:09331000-8 Сонячні панелі (Сонячна панель)
Ім'я:Наталія ДеревінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380669908929, +380445967725 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417070Очікувана вартість18 526,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:09331000-8 Сонячна енергія «Панелі сонячні 22 штуки».
Очікувана вартість91 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-012101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання та встановлення гібридної сонячної станції для насосної станції, по перекачуванні води з монтажем та пусконаладкою, на місці безпосередньої експлуатації
Оголошено6 серп. 21:50
Прийом пропозицій6 серп. 21:50 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість725 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-03-011845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСонячна панель (код ДК 021:2015 - 09330000-1 - Сонячна енергія)
Оголошено3 серп. 22:11
Прийом пропозицій3 серп. 22:11 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість154 914,03 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-000688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСонячні панелі
Ім'я:Прохнич Зінаіда ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380681806997 ЄДРПОУ:40209479Очікувана вартість74 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro