Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09323000-9»
-
ID: UA-2026-08-26-011167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» (послуги централізованого опалення), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09323000-9 Централізоване опалення.
Оголошено26 серп. 16:22
Прийом пропозицій26 серп. 16:22 – 7 вер. 16:06 -
ID: UA-2026-09-04-001141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09323000-9 Централізоване опалення
Очікувана вартість190 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія)
Очікувана вартість432 229,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання теплової енергії
Очікувана вартість2 135 958,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеплова енергія
Очікувана вартість1 182 753,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання теплової енергії (ДК 021-2015: 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)
Ім'я:Лисенко Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536172712 ЄДРПОУ:02229882Очікувана вартість41 666,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання теплової енергії для потреб опалення
Очікувана вартість170 020,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання теплової енергії. Код за ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція.
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання теплової енергії. Код за ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція.
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання теплової енергії
Ім'я:Станіслав НоваковськийE-mail: [email protected] Телефон: +0671040783 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108866Очікувана вартість291 655,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання теплової енергії (ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)
Очікувана вартість1 300 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція: послуги з постачання теплової енергії (уточнюючий код 09323000-9-Централізоване опалення)
Очікувана вартість110 085,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з постачання теплової енергії для потреб опалення за кодом згідно державного класифікатора товарів, робіт та послуг 021:2015:09320000-8- Пара ,гаряча вода та пов'язана продукція (Послуги з постачання теплової енергії)
Очікувана вартість258 365,31 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з постачання теплової енергії для потреб опалення за кодом згідно державного класифікатора товарів, робіт та послуг 021:2015:09320000-8- Пара ,гаряча вода та пов'язана продукція (Послуги з постачання теплової енергії)
Очікувана вартість215 304,42 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-14-011434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПостачання теплової енергії
Оголошено14 серп. 17:55
Прийом пропозицій14 серп. 17:55 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 779 965,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-004434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання теплової енергії для навчального корпусу та майстерні
Очікувана вартість2 610 997,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеплова енергія
Очікувана вартість559 504,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання теплової енергії. Код за ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція.
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування витрат балансоутримувача
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-006450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з постачання гарячої води
Очікувана вартість340 037,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro