Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09240000-3»
-
ID: UA-2026-08-20-009407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум нафтовий дорожній в’язкий БНД 70/100
Очікувана вартість501 270,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБрикети з технічного вуглецю
Оголошено18 серп. 13:27
Прийом пропозицій18 серп. 13:27 – 26 серп. 01:00Очікувана вартість1 400 181,66 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-010663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтрацит-фільтрант
Оголошено17 серп. 16:16
Прийом пропозицій17 серп. 16:16 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість6 722 333,65 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-15-000016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти переробки нафти та вугілля (масло 10W40 (5л), олива моторна ELF Evolution SXR синтетика 5W40 5л, олива моторна KROON OIL EMPEROL 5W-40 5L, масло дизельне (М10-Г2к) (20л), мастило універсальне 450мл Zollex (рідкий ключ), очисник карбюратора 400мл, масло Т2 1л, олива моторна SPECIALSYNTH MSP
5W-40 5л) Очікувана вартість49 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09240000-3 «Продукти переробки нафти та вугілля» (Холодний асфальт, мастика бітумно-каучукова)
Очікувана вартість4 555,27 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастики
Очікувана вартість99 348,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-004479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09240000-3 «Продукти переробки нафти та вугілля» (Aсфальтобетон дрібнозерновий, тип Б, марка 1)
Очікувана вартість74 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум нафтовий дорожній в’язкий БНД 70/100
Очікувана вартість1 045 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-011298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти переробки нафти та вугілля (ВС-10L Замінник ксилолу BioClear)
Очікувана вартість52 358,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти переробки нафти та вугілля
Очікувана вартість66 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09240000-3 - Продукти переробки нафти та вугілля
Ім'я:Теплицька Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380500100515 Факс:+380617876496ЄДРПОУ:03328379Очікувана вартість87 446,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонцентрат технологічної рідини
Ім'я:Поясник Олександр БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380951013346 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-000967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти переробки нафти та вугілля
Очікувана вартість97 564,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-008768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09240000-3 «Продукти переробки нафти та вугілля» (Холодний асфальт, мастика бітумно-каучукова)
Очікувана вартість5 882,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-005381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум нафтовий дорожній в’язкий БНД 70/100
Очікувана вартість1 161 090,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-010265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБітум нафтовий дорожній в’язкий БНД 70/100
Очікувана вартість1 050 090,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-009082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибітум нафтовий дорожній в’язкий БНД 70/100
Очікувана вартість1 060 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-010512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти переробки нафти та вугілля
Очікувана вартість20 099,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-007451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибітум нафтовий дорожній в’язкий БНД 70/100
Очікувана вартість943 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-010194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибітум нафтовий дорожній в’язкий БНД 70/100
Очікувана вартість872 256,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro