Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211900-0»
-
ID: UA-2026-08-18-004253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09210000-4 - Мастильні засоби (Олива , змазка)
Очікувана вартість8 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та матеріали
Оголошено13 серп. 16:48
Прийом пропозицій13 серп. 16:48 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість297 644,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-002938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09210000-4 Мастильні засоби (Олива )
Очікувана вартість13 654,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-013099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до автомобілів та розхідні матеріали
Очікувана вартість14 874,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила
Оголошено10 серп. 13:18
Прийом пропозицій10 серп. 13:18 – 18 серп. 14:00Очікувана вартість12 006 769,70 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-003253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні матеріали в асортименті
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено7 серп. 11:08
Прийом пропозицій7 серп. 11:08 – 17 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість669 806,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-004788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи( масло SAE 10W40, Смазка Mobil greas, Смазка БОШ)ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби
Очікувана вартість7 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи( масло SAE 10W40, Смазка Mobil greas)ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби (Олива та мастильні засоби для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено30 лип. 16:21
Прийом пропозицій30 лип. 16:21 – 7 серп. 08:00Очікувана вартість416 605,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-001533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні матеріали в асортименті
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено29 лип. 09:58
Прийом пропозицій29 лип. 09:58 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість669 806,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-008637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Ім'я:Лисак Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380384273089 Факс:+380384272746Веб сайт: ЄДРПОУ:02092710Очікувана вартість34 516,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні оливи та мастильні матеріали (09210000-4: Мастильні засоби)
Ім'я:Світлана КоваленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:32459822Очікувана вартість1 850 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-007786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Очікувана вартість4 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила в асортименті за кодом ДК 021:2015:09210000-4 - Мастильні засоби
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867, 380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено3 лип. 15:50
Прийом пропозицій3 лип. 15:50 – 13 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 540 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-008927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастила та оливні вироби
Ім'я:Поясник Олександр БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380951013346 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено3 лип. 15:42
Прийом пропозицій3 лип. 15:42 – 13 лип. 09:00Очікувана вартість178 367,05 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-007550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та мастильні матеріали (09210000-4: Мастильні засоби)
Ім'я:Світлана КоваленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:32459822Оголошено3 лип. 14:48
Прийом пропозицій3 лип. 14:48 – 11 лип. 01:00Очікувана вартість1 547 184,04 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-002625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09210000-4 - Мастильні засоби (Олива моторна,Змазка пластична)
Очікувана вартість3 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-011479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та мастильні матеріали (09210000-4: Мастильні засоби)
Ім'я:Світлана КоваленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:32459822Оголошено25 черв. 16:20
Прийом пропозицій25 черв. 16:20 – 3 лип. 01:00Очікувана вартість1 547 184,05 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-000873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби (Бродівське надлісництво)
Оголошено17 черв. 09:31
Прийом пропозицій17 черв. 09:31 – 25 черв. 12:00Очікувана вартість690 010,16 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-000128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмазка до бензокоси(ДК 021:2015:09210000-4 Мастильні засоби)
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro