Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211800-9»
-
ID: UA-2026-09-02-001160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильно-охолоджувальна рідина
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено2 вер. 09:40
Прийом пропозицій2 вер. 09:40 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-003875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОлива для буксира «СТАНІСЛАВ СТРЕБКО»
Ім'я:Ямпольська Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 ЄДРПОУ:01125672Оголошено31 серп. 12:03
Прийом пропозицій31 серп. 12:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-000556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильно-охолоджувальна рідина
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено25 серп. 09:01
Прийом пропозицій25 серп. 09:01 – 2 вер. 08:00Очікувана вартість20 347,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-005199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні оливи та мастильні матеріали
Очікувана вартість659 053,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09210000-4 Мастильні засоби (Олива )
Очікувана вартість13 654,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастила для автотранспорту
Оголошено5 серп. 15:18
Прийом пропозицій5 серп. 15:18 – 13 серп. 12:00Очікувана вартість390 018,07 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-009074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби (Олива та мастильні засоби для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено30 лип. 16:21
Прийом пропозицій30 лип. 16:21 – 7 серп. 08:00Очікувана вартість416 605,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-003099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильно-охолоджувальна рідина
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено30 лип. 11:25
Прийом пропозицій30 лип. 11:25 – 7 серп. 08:00Очікувана вартість72 639,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-27-010936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та мастильні матеріали
Оголошено27 лип. 17:30
Прийом пропозицій27 лип. 17:30 – 4 серп. 09:00Очікувана вартість549 211,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-000047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби мастильні,ДК 021:2015 (CPV) : 09210000-4 Мастильні засоби
Ім'я:Майстров Олександр СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380671722871 ЄДРПОУ:01994959Очікувана вартість6 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Очікувана вартість15 745,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09210000-4 Мастильні засоби (Олива моторна )
Очікувана вартість4 296,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-001846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 09210000-4 - Мастильні засоби (олива 2Т (відповідний код ДК 021:2015 - 09211100-2 - Моторні оливи); олива для ланцюга (відповідний код ДК 021:2015 - 09211820-5 - Мінеральні оливи))»
Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість2 067,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗасіб для чищення зброї
Оголошено20 лип. 16:21
Прийом пропозицій24 лип. 00:00 – 29 лип. 10:00Очікувана вартість599 875,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-005957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Мастило та олива до транспортних засобів в асортименті», код 09210000-4 за ДК 021:2015 «Мастильні засоби»
Оголошено16 лип. 13:54
Прийом пропозицій16 лип. 13:54 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість700 075,58 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-004425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09210000-4 Мастильні засоби (Олива )
Очікувана вартість6 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-009501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСалідол (редуктора) Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)09210000-4 - Мастильні засоби
Очікувана вартість70,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-011394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимасло червоне (ДК 021:2015: 09210000-4 — Мастильні засоби)
Очікувана вартість410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи мастильні
Оголошено10 лип. 15:01
Прийом пропозицій10 лип. 15:01 – 31 лип. 08:00Очікувана вартість995 315,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-000736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби (Мастило для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість12 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro