Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211700-8»
-
ID: UA-2026-08-24-007458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби
Оголошено24 серп. 15:05
Прийом пропозицій24 серп. 15:05 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 005,27 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-008981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби
Оголошено11 серп. 15:04
Прийом пропозицій11 серп. 15:04 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 005,27 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-000380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМастило вазелінове промислове
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено8 лип. 08:55
Прийом пропозицій14 лип. 19:00 – 17 лип. 08:00Очікувана вартість1 083,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-27-000254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМастило вазелінове промислове
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено27 черв. 12:02
Прийом пропозицій3 лип. 19:00 – 8 лип. 08:00Очікувана вартість1 300,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-007219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБіле вазелінове масло
Оголошено2 черв. 13:50
Прийом пропозицій2 черв. 13:50 – 16 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість43 648,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-003831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби різні
Оголошено13 трав. 11:13
Прийом пропозицій13 трав. 11:13 – 21 трав. 10:00Очікувана вартість2 199 766,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-20-011758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 09210000-4 – Мастильні засоби
Ім'я:Пархоменко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442070403 Факс:+380442070403ЄДРПОУ:01993807Оголошено20 квіт. 16:56
Прийом пропозицій20 квіт. 16:56 – 28 квіт. 14:00Очікувана вартість87 355,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-30-013803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило універсальне ВД-40, мастило силіконове (ДК 021:2015 - 09210000-4 Мастильні засоби)
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-27-011230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби вітчизняні і імпортні
Оголошено27 січ. 14:25
Прийом пропозицій27 січ. 14:25 – 5 лют. 14:00Очікувана вартість4 814 105,74 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-20-015983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби вітчизняні і імпортні
Оголошено20 лист. 2025 16:30
Прийом пропозицій20 лист. 2025 16:30 – 10 груд. 2025 14:00Очікувана вартість4 814 105,74 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-25-015131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимасло 10*40, очисник двигуна, герметик автомобільний (ДК 021:2015: 09210000-4 — Мастильні засоби)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-02-010745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби для капітального ремонту вагонів, ескалаторів, вентиляційних установок та експлуатації
Оголошено2 вер. 2025 16:27
Прийом пропозицій2 вер. 2025 16:27 – 10 вер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість407 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-23-010404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила
Оголошено23 лип. 2025 16:41
Прийом пропозицій23 лип. 2025 16:41 – 31 лип. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 672 703,68 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-02-006988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиолива біла
Очікувана вартість500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-23-009461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРідина для систем SCR (сечовина) Аляска (каністра 20л)
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-02-005361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило Літол-24 (800 гр.) (09210000-4 "Мастильні засоби")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість352,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-01-004173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби різні
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено1 трав. 2025 11:22
Прийом пропозицій1 трав. 2025 11:22 – 9 трав. 2025 10:00Очікувана вартість781 255,03 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-14-004251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби різні
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено14 квіт. 2025 11:33
Прийом пропозицій14 квіт. 2025 11:33 – 22 квіт. 2025 10:00Очікувана вартість781 255,03 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-13-014615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛітол-24
Очікувана вартість696,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-13-011197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи
Оголошено13 бер. 2025 15:28
Прийом пропозицій13 бер. 2025 15:28 – 24 бер. 2025 08:00Очікувана вартість260 000,00 грн
з ПДВЗавершена