Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211650-2»
-
ID: UA-2026-09-01-003478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання ПММ, запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту.
Очікувана вартість286,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-09-01-002507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРідина гальмівна
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоторна олива та Рідина гальмівна
Очікувана вартість6 439,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівна рідина
Очікувана вартість252,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоторна олива та Рідина гальмівна
Очікувана вартість5 977,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби (рідина гальмівна)
Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРідина гальмівна DOT-4 LUXE (код ДК 021:2015 - 09210000-4: Мастильні засоби )
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24451: Очисник / Рідина AdBlue (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість2 973,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівні рідини
Очікувана вартість838,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівні рідини (K2 DOT 4 Гальмова рідина 1л T108)
Ім'я:Тетяна ЧЕРНІКОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380502168284, +380552498498 ЄДРПОУ:01235573Очікувана вартість1 325,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівна рідина
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Очікувана вартість224,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09211650-2 - Гальмівні рідини (Тормозна рідина)
Очікувана вартість220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівна рідина ДОТ-4 0,750 кг
Очікувана вартість190,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 09210000-4 - Мастильні засоби)
Очікувана вартість567,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та матеріали
Оголошено13 серп. 16:48
Прийом пропозицій13 серп. 16:48 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість297 644,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-001740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівна рідіина GLICAR DOT-4, 1л
Очікувана вартість580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигальмівна рідина
Ім'я:Приймачук Валентина ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380335292132 ЄДРПОУ:04333141Очікувана вартість145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09210000-4: Мастильні засоби
Очікувана вартість195,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила
Оголошено10 серп. 13:18
Прийом пропозицій10 серп. 13:18 – 18 серп. 14:00Очікувана вартість12 006 769,70 грн
без ПДВПропозиції розглянуто