Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211630-6»
-
ID: UA-2026-09-04-012017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимастильні засоби
Очікувана вартість8 582,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09210000-4 Мастильні засоби
Очікувана вартість6 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09210000-4 Мастильні засоби (Масло для ланцюга)
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиVERYLUBE Мастило консерваційне для зброї 500 мл (2-позиційний аерозольний балон 650 мл) або еквівалент, VERYLUBE Мастило для чищення зброї 500 мл (аерозольний балон 650 мл) або еквівалент
Оголошено12 серп. 16:42
Прийом пропозицій12 серп. 16:42 – 20 серп. 18:00Очікувана вартість45 512,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-004230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОливи
Очікувана вартість7 149,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби (Самбірське надлісництво)
Оголошено3 серп. 14:44
Прийом пропозицій3 серп. 14:44 – 12 серп. 17:00Очікувана вартість832 318,47 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-22-007420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиолива, мастило: код ДК 021:2015: 09210000-4 — Мастильні засоби
Очікувана вартість5 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-012073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОлива моторна, олива гідравлічна, мастило Літол-24
Оголошено14 лип. 18:59
Прийом пропозицій14 лип. 18:59 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість110 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-010657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість7 092,59 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-007888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило
Очікувана вартість348,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила в асортименті за кодом ДК 021:2015:09210000-4 - Мастильні засоби
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867, 380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено3 лип. 15:50
Прийом пропозицій3 лип. 15:50 – 13 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 540 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-010321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та мастильні матеріали
Оголошено30 черв. 15:15
Прийом пропозицій30 черв. 15:15 – 8 лип. 08:30Очікувана вартість2 752 338,36 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-009515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива та мастило
Ім'я:Крайник Ірина ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 Веб сайт: ЄДРПОУ:20055078Очікувана вартість6 001,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-003977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило
Очікувана вартість100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-012611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОливи
Очікувана вартість2 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-001177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та мастильні матеріали
Оголошено11 черв. 09:38
Прийом пропозицій11 черв. 09:38 – 19 черв. 08:00Очікувана вартість2 752 338,36 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-003970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило VV-40 400мл -1шт господарчі потреби
Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-009785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09210000-4 Мастильні засоби
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-012616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила: олива, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211600-7 Оливи для гідравлічних систем та іншого призначення; мастило трансмісійне, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211900-0 Трансмісійні мастила; мастило антикорозійне, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211630-6 Антикорозійні
оливи; олива редукторна, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211500-6 Редукторні оливи; олива компресорна, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211200-3 Компресорні оливи; олива трансформаторна, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211640-9 Електроізоляційні оливи Оголошено5 черв. 21:46
Прийом пропозицій5 черв. 21:46 – 13 черв. 09:00Очікувана вартість21 385 970,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-012406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби (ДК 021:2015: 09210000-4 — Мастильні засоби)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість26 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro