Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211500-6»
-
ID: UA-2026-08-13-011865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та матеріали
Оголошено13 серп. 16:48
Прийом пропозицій13 серп. 16:48 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість297 644,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-005300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила
Оголошено10 серп. 13:18
Прийом пропозицій10 серп. 13:18 – 18 серп. 14:00Очікувана вартість12 006 769,70 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-008820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні матеріали до бензопили STIHL
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість235,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-001391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимастила для двотактних двигунів для забезпечення благоустрою населених пунктів
Очікувана вартість575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-000980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмазка ред., Масло 2Т, код ДК 021:2015 (CPV) : 09210000-4 Мастильні засоби
Очікувана вартість1 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-000925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Очікувана вартість14 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-003815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК:021:2015: 09210000-4 - Мастильні засоби
Ім'я:Говорушко Дарина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384996451 ЄДРПОУ:02004829Очікувана вартість640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-008930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива ланцюгова (код 09210000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість780,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-006690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 09210000-4 Мастильні засоби
Очікувана вартість329,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-012616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила: олива, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211600-7 Оливи для гідравлічних систем та іншого призначення; мастило трансмісійне, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211900-0 Трансмісійні мастила; мастило антикорозійне, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211630-6 Антикорозійні
оливи; олива редукторна, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211500-6 Редукторні оливи; олива компресорна, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211200-3 Компресорні оливи; олива трансформаторна, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 09211640-9 Електроізоляційні оливи Оголошено5 черв. 21:46
Прийом пропозицій5 черв. 21:46 – 13 черв. 09:00Очікувана вартість21 385 970,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-005104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 09210000-4 Мастильні засоби(Масло для ланцбга,масло розливне)
Очікувана вартість1 241,79 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-009507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила згідно коду ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Ім'я:Мелетич Андрій ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380930843905 Веб сайт: ЄДРПОУ:37197102Оголошено1 черв. 15:35
Прийом пропозицій1 черв. 15:35 – 9 черв. 17:00Очікувана вартість863 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-007843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Очікувана вартість1 380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-003126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила згідно коду ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Ім'я:Мелетич Андрій ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380930843905 Веб сайт: ЄДРПОУ:37197102Оголошено21 трав. 10:52
Прийом пропозицій21 трав. 10:52 – 29 трав. 12:00Очікувана вартість863 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-011270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби (ДК 021:2015: 09210000-4 — Мастильні засоби)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість12 328,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-001612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила
Ім'я:Ганевич Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385791 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено13 трав. 09:55
Прийом пропозицій13 трав. 09:55 – 21 трав. 14:00Очікувана вартість8 079 366,70 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-13-000486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила згідно коду ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Ім'я:Мелетич Андрій ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380930843905 Веб сайт: ЄДРПОУ:37197102Оголошено13 трав. 08:57
Прийом пропозицій13 трав. 08:57 – 21 трав. 10:00Очікувана вартість863 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-12-006869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМасло ланцюга,редуктора,масло двигуна
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість1 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-007735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-004555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби, ДК 021:2015 код 09210000-4 – Мастильні засоби
Ім'я:Приходько Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463123309 Факс:+380463123309ЄДРПОУ:32009905Оголошено7 трав. 11:23
Прийом пропозицій7 трав. 11:23 – 18 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість100 916,00 грн
з ПДВЗавершена