Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211200-3»

  • ID: UA-2026-08-24-007458-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастильні засоби

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 15:05

    Прийом пропозицій
    24 серп. 15:05 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    198 005,27 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-20-000878-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Масло компресорне синтетичне BAUER 1 л. №28355

    Ім'я:
    Ірина Дарчич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967549460 ЄДРПОУ:
    38255196
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 09:24

    Прийом пропозицій
    20 серп. 09:24 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 383,35 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-002736-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оливи та мастило

    Ім'я:
    Затолюк Віктор Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380689558312 ЄДРПОУ:
    03328310
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 10:48

    Прийом пропозицій
    19 серп. 10:48 – 27 серп. 10:51
    Очікувана вартість

    675 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-001389-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    3143: Олива холодильна (ДПСЗ, Київ)

    Ім'я:
    Сергій Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504483869 Веб сайт:
    http://dpsz.ua
    ЄДРПОУ:
    24366929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    750,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-008981-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастильні засоби

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 15:04

    Прийом пропозицій
    11 серп. 15:04 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    198 005,27 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-11-007855-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастильні матеріали

    Ім'я:
    Юлія Іванова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633970471 ЄДРПОУ:
    32835966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 14:28

    Прийом пропозицій
    11 серп. 14:28 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 053 500,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-004640-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастило компресорне синтетичне BAUER N28355 1 л.

    Ім'я:
    Максим Бондар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380682355016 ЄДРПОУ:
    38189181
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 11:51

    Прийом пропозицій
    11 серп. 11:51 – 19 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    34 770,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-10-005300-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оливи та мастила

    Ім'я:
    Ганевич Світлана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385791 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 13:18

    Прийом пропозицій
    10 серп. 13:18 – 18 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    12 006 769,70 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-003253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастильні матеріали в асортименті

    Ім'я:
    Владислава Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт:
    http://www.tec.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 11:08

    Прийом пропозицій
    7 серп. 11:08 – 17 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    669 806,15 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-07-002430-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    оливи

    Ім'я:
    Андрій Бурдейний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512379142 ЄДРПОУ:
    01038921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 110,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-010756-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Індустріальні оливи, код 09210000-4 за ДК 021:2015 «Мастильні засоби»

    Ім'я:
    Ольга Маслей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504536101 ЄДРПОУ:
    31725604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 16:47

    Прийом пропозицій
    6 серп. 16:47 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 761 680,83 грн

    без ПДВ
    Призупинено

  • ID: UA-2026-08-05-009262-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастила для автотранспорту

    Ім'я:
    Шепетько Юлія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363664872 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 15:18

    Прийом пропозицій
    5 серп. 15:18 – 13 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    390 018,07 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-30-009074-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби (Олива та мастильні засоби для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Московська Катерина Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380668506413 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 16:21

    Прийом пропозицій
    30 лип. 16:21 – 7 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    416 605,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-008523-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    09210000-4 Мастильні засоби

    Ім'я:
    Костянтин Лозовий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 15:33

    Прийом пропозицій
    29 лип. 15:33 – 13 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    193 201,60 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-29-001533-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастильні матеріали в асортименті

    Ім'я:
    Владислава Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт:
    http://www.tec.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 09:58

    Прийом пропозицій
    29 лип. 09:58 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    669 806,15 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-24-008162-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мастильні засоби

    Ім'я:
    Мовчанова Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:
    +380365422005
    ЄДРПОУ:
    01999833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 555,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-008246-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Олива гідравлічна L-HM 46 Олива гідравлічна L-HM 68 Олива компресорна Компреол-С Олива моторна 10W-40 Turbo Diesel Олива моторна авіаційна МС-20 вищої категорії якості Олива моторна авіаційна МС-20 першої категорії якості Олива моторна для двотактних двигунів Олива моторна універсальна 10W40 Олива … моторна універсальна 15W40 Олива моторна універсальна 5W30 Олива моторна універсальна 5W40

    Ім'я:
    Гузієнко Тетяна Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567930750 ЄДРПОУ:
    40081237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 15:36

    Прийом пропозицій
    16 лип. 15:36 – 24 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    1 884 850,43 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-006614-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    олива компресорна

    Ім'я:
    Василь Сливка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967346215 ЄДРПОУ:
    32872573
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    285,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-010909-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Моторні оливи

    Ім'я:
    Рибалка Роман Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380626164080 ЄДРПОУ:
    40150216
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 18:00

    Прийом пропозицій
    10 лип. 18:00 – 19 лип. 17:49
    Очікувана вартість

    561 516,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-001929-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Моторні оливи

    Ім'я:
    Зарицький Олег
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444652824 ЄДРПОУ:
    45246390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 10:22

    Прийом пропозицій
    10 лип. 10:22 – 20 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    744 329,59 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 34 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro