Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09200000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-001160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильно-охолоджувальна рідина
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено2 вер. 09:40
Прийом пропозицій2 вер. 09:40 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-001151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМоторна олива Cat NGEO ULTRA 40
Оголошено2 вер. 09:39
Прийом пропозицій2 вер. 09:39 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОлива гідравлічна, олива моторна
Оголошено1 вер. 20:52
Прийом пропозицій1 вер. 20:52 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОливи та мастила
Оголошено1 вер. 17:00
Прийом пропозицій1 вер. 17:00 – 4 вер. 00:10 -
ID: UA-2026-09-01-010511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМастильні засоби
Оголошено1 вер. 16:55
Прийом пропозицій1 вер. 16:55 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМастильні матеріали: трансмісійні оливи
Оголошено1 вер. 15:14
Прийом пропозицій5 вер. 09:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМастильні матеріали: моторні оливи
Оголошено1 вер. 14:09
Прийом пропозицій5 вер. 09:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОливи моторні, оливи трансмісійні
Оголошено1 вер. 12:52
Прийом пропозицій1 вер. 12:52 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-003047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМастильні засоби
Ім'я:Суязов Данило АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487373458,380992499199 ЄДРПОУ:23211567Оголошено1 вер. 11:32
Прийом пропозицій1 вер. 11:32 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОлива трансформаторна
Ім'я:Тендерний відділ ПрАТ РівнеобленергоE-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт: ЄДРПОУ:05424874Оголошено1 вер. 10:44
Прийом пропозицій1 вер. 10:44 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМастильні засоби
Оголошено1 вер. 10:22
Прийом пропозицій5 вер. 11:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМоторні оливи згідно коду CPV за ДК 021:2015 09210000-4 – Мастильні засоби
Оголошено31 серп. 22:55
Прийом пропозицій31 серп. 22:55 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЦЗВ-26Т_172_ЕК: Оливи та мастильні матеріали: Олива трансформаторна Т-1500 (09210000-4 – Мастильні засоби)
Оголошено31 серп. 18:14
Прийом пропозицій31 серп. 18:14 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїГальмівні рідини
Оголошено31 серп. 18:11
Прийом пропозицій31 серп. 18:11 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи мастильні
Оголошено31 серп. 18:02
Прийом пропозицій31 серп. 18:02 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-012050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїГальмівні рідини
Оголошено31 серп. 18:02
Прийом пропозицій31 серп. 18:02 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМоторна олива 5W30
Оголошено31 серп. 17:44
Прийом пропозицій31 серп. 17:44 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби (09211000 -1 Мастильні оливи та мастильні матеріали).
Оголошено31 серп. 17:44
Прийом пропозицій31 серп. 17:44 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЦЗВ-26Т_171_ЕК: Оливи та мастильні матеріали: Олива моторна для дизельних двигунів М-14В2 (09210000-4 – Мастильні засоби)
Оголошено31 серп. 17:40
Прийом пропозицій31 серп. 17:40 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРідини (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)
Оголошено31 серп. 17:35
Прийом пропозицій31 серп. 17:35 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення