Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09134220-5»
-
ID: UA-2026-08-26-007912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливно-мастильні матеріали
Ім'я:Олександр ПерегудаE-mail: [email protected] Телефон: +380414921210 Веб сайт: ЄДРПОУ:04347605Оголошено26 серп. 14:29
Прийом пропозицій26 серп. 14:29 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-009049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливно-мастильні матеріали
Очікувана вартість191 705,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПММ
Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПММ
Очікувана вартість47 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензин А-95 Євро5-E10, Дизпаливо ЕН-590
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість206 060,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДизельне паливо (Євро 5), талон
Оголошено21 серп. 14:32
Прийом пропозицій21 серп. 14:32 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 912 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-005055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливно-мастильні матеріали
Оголошено21 серп. 11:54
Прийом пропозицій21 серп. 11:54 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість161 101,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-000916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипмм
Очікувана вартість46 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельне паливо (в талонах)
Оголошено19 серп. 18:04
Прийом пропозицій19 серп. 18:04 – 27 серп. 19:00Очікувана вартість380 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-012576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДизельне паливо (EN 590)
Очікувана вартість1 898,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДизельне паливо (Євро 5), талон
Оголошено18 серп. 14:17
Прийом пропозицій18 серп. 14:17 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 912 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-012932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливно-мастильні матеріали
Оголошено13 серп. 19:34
Прийом пропозицій13 серп. 19:34 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-007244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДизельне паливо (Євро 5), талон
Оголошено11 серп. 14:05
Прийом пропозицій11 серп. 14:05 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 995 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-008801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливно-мастильні матеріали
Очікувана вартість283 048,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДизельне паливо (Євро 5), талон
Оголошено10 серп. 15:12
Прийом пропозицій10 серп. 15:12 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 995 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-007797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензин А-95 Євро5-Е10, Дизельне пальне євро (ЕН-590)
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість124 460,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДизельне паливо (Євро 5), талон
Оголошено7 серп. 14:34
Прийом пропозицій7 серп. 14:34 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 995 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-008116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливно-мастильні матеріали
Оголошено3 серп. 15:19
Прийом пропозицій3 серп. 15:19 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 491,62 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-005944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДизельне паливо (Євро 5), талон
Оголошено3 серп. 13:53
Прийом пропозицій3 серп. 13:53 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 952 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-007912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДизельне паливо (Євро 5), талон
Оголошено31 лип. 15:52
Прийом пропозицій31 лип. 15:52 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 805 000,00 грн
без ПДВЗавершена