Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09134000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-010934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин А-95 (Євро 5), Дизельне паливо (Євро 5) за ДК 021:2015 «09130000-9 Нафта і дистиляти».
Ім'я:Михайло Олександрович КотлярE-mail: [email protected] Телефон: +380504049919 Веб сайт: ЄДРПОУ:04725987Оголошено2 вер. 15:52
Прийом пропозицій2 вер. 15:52 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин А-95 та дизельне паливо
Оголошено1 вер. 17:39
Прийом пропозицій1 вер. 17:39 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро 5)
Оголошено1 вер. 17:28
Прийом пропозицій1 вер. 17:28 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання дизельного палива (талони/скрейтч карти) (за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Ім'я:Баркар Руслан ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380676221446 Факс:+380676221446ЄДРПОУ:36981122Оголошено31 серп. 20:41
Прийом пропозицій31 серп. 20:41 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-012221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо
Ім'я:Світлана Леонідівна ЗакушнякE-mail: [email protected] Телефон: +380971028904, +380525222306 ЄДРПОУ:04366654Оголошено31 серп. 18:18
Прийом пропозицій31 серп. 18:18 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання бензину марки А-95, дизельного палива (талони/скрейтч карти) (за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Ім'я:Пещук Юлія ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380635856366 Факс:+380635856366ЄДРПОУ:41005691Оголошено31 серп. 18:07
Прийом пропозицій31 серп. 18:07 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-010982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛот № 1: Бензин А-95 (паливні картки); Лот № 2: Дизельне паливо (паливні картки); Лот № 3: Дизельне паливо (заправні талони по Україні)
Оголошено31 серп. 16:51
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин, дизельне паливо
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено31 серп. 16:22
Прийом пропозицій31 серп. 16:22 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-009773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливо (Дизельне паливо, Бензин А - 95, та Нафтовий газ скраплений)
Оголошено31 серп. 16:08
Прийом пропозицій31 серп. 16:08 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (налив))
Ім'я:Діхтяренко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443640234 ЄДРПОУ:22927045Оголошено31 серп. 16:05
Прийом пропозицій31 серп. 16:05 – 8 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-31-009251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)
Оголошено31 серп. 15:50
Прийом пропозицій31 серп. 15:50 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-007685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин А-95-Євро-5, Дизельне паливо
Оголошено31 серп. 15:23
Прийом пропозицій31 серп. 15:23 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо)
Оголошено31 серп. 11:57
Прийом пропозицій31 серп. 11:57 – 8 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-29-000871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельне паливо наливом та в талонах
Оголошено29 серп. 23:14
Прийом пропозицій29 серп. 23:14 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПально-мастильні матеріали (дизельне паливо та бензин) (Код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Ім'я:Скорохід Марія МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380326120312 Факс:+380326120312ЄДРПОУ:31475314Оголошено28 серп. 20:17
Прийом пропозицій28 серп. 20:17 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-010701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин А-95 (талони) (код ДК 021:2015-09132000-3), дизельне паливо (талони) (код ДК 021:2015-09134200-9).
Ім'я:Коваленко Світлана ЯківнаE-mail: [email protected] Телефон: +380509211679 Факс:+380502208102ЄДРПОУ:04590694Оголошено28 серп. 16:49
Прийом пропозицій28 серп. 16:49 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельне паливо (по скретч-картках, талонах) за ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Оголошено28 серп. 15:53
Прийом пропозицій28 серп. 15:53 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливо дизельне Євро 5 згідно коду ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Оголошено28 серп. 15:02
Прийом пропозицій28 серп. 15:02 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельне паливо
Ім'я:Вівчар Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474763426 Факс:+380474763426ЄДРПОУ:02005378Оголошено28 серп. 12:53
Прийом пропозицій28 серп. 12:53 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Нафтопродукти)
Оголошено28 серп. 12:49
Прийом пропозицій28 серп. 12:49 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення