Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09132300-6»
-
ID: UA-2026-09-02-004975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09132300-6 Бензин з етанолом. Бензин А 95-Євро5-Е 10
Ім'я:БОГАТИРЧУК ВЯЧЕСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: 380979470085 ЄДРПОУ:38500472Очікувана вартість23 670,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин автомобільний А-95 Євро5, талони; паливо дизельне ДП Євро-5, талони)
Оголошено14 серп. 13:40
Прийом пропозицій14 серп. 13:40 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 666 944,45 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-09-009559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливо
Ім'я:Ільченко Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380457451271 ЄДРПОУ:04054984Оголошено9 лип. 16:16
Прийом пропозицій9 лип. 16:16 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 414 291,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-001554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБензин А-95 (паливні/смарт картки); Дизельне пальне (паливні/смарт картки), код згідно з ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 09130000-9 Нафта і дистиляти
Оголошено2 лип. 10:13
Прийом пропозицій8 лип. 09:00 – 13 лип. 09:00Очікувана вартість2 854 120,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-016084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин моторний
Ім'я:Захарко Юлія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503734115 Веб сайт: ЄДРПОУ:03353845Оголошено22 квіт. 21:52
Прийом пропозицій22 квіт. 21:52 – 30 квіт. 23:00Очікувана вартість189 750,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-009804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин, дизельне паливо (наливом)
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено20 бер. 14:38
Прийом пропозицій20 бер. 14:38 – 28 бер. 09:00Очікувана вартість18 111 594,17 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-012177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин та Дизельне паливо ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Оголошено18 бер. 15:45
Прийом пропозицій18 бер. 15:45 – 26 бер. 17:00Очікувана вартість1 466 480,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-12-008564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин А-92 (паливні карти), бензин А-95 (паливні карти)
Оголошено12 бер. 14:14
Прийом пропозицій12 бер. 14:14 – 20 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 124 203,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-04-000358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин А-92 (паливні карти), бензин А-95 (паливні карти)
Оголошено4 бер. 08:41
Прийом пропозицій4 бер. 08:41 – 12 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 040 250,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-21-010902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензин А95, генератор
Очікувана вартість5 799,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-21-006426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензин та Дизельне паливо ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Очікувана вартість1 699 634,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-15-008565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензин А 95
Очікувана вартість103 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-14-008038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин, дизельне паливо (ДК 021:2015–09130000-9 Нафта і дистиляти)
Ім'я:Светлана ІноземцеваE-mail: [email protected] Телефон: +380442720538 Веб сайт: ЄДРПОУ:02174603Оголошено14 січ. 14:08
Прийом пропозицій14 січ. 14:08 – 22 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 819 520,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-13-012241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин моторний
Ім'я:Захарко Юлія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503734115 Веб сайт: ЄДРПОУ:03353845Оголошено13 січ. 17:08
Прийом пропозицій13 січ. 17:08 – 25 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість155 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-12-010668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин та дизельне паливо у роздріб, через мережу АЗС за кодом ДК 021:2015 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Оголошено12 січ. 18:54
Прийом пропозицій12 січ. 18:54 – 21 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 010 574,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-09-002596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92, дизельне паливо)
Оголошено9 січ. 11:37
Прийом пропозицій9 січ. 11:37 – 23 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість395 802,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-06-004009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин та Дизельне паливо ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Оголошено6 січ. 13:55
Прийом пропозицій6 січ. 13:55 – 14 січ. 15:00Очікувана вартість1 706 460,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-24-008836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензин, ДП.
Очікувана вартість14 157,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-024034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензин та дизельне паливо у роздріб, через мережу АЗС за кодом ДК 021:2015 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Оголошено16 груд. 2025 17:57
Прийом пропозицій16 груд. 2025 17:57 – 24 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 965 950,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-09-017431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 09132300-6 Бензин з етанолом
Очікувана вартість5 000,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro