Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09132100-4»
-
ID: UA-2026-08-31-010982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛот № 1: Бензин А-95 (паливні картки); Лот № 2: Дизельне паливо (паливні картки); Лот № 3: Дизельне паливо (заправні талони по Україні)
Оголошено31 серп. 16:51
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Нафтопродукти)
Оголошено28 серп. 12:49
Прийом пропозицій28 серп. 12:49 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-002968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Нафтопродукти)
Оголошено28 серп. 11:02
Прийом пропозицій28 серп. 11:02 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНафта і дистиляти
Оголошено27 серп. 18:08
Прийом пропозицій27 серп. 18:08 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-007912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливно-мастильні матеріали
Ім'я:Олександр ПерегудаE-mail: [email protected] Телефон: +380414921210 Веб сайт: ЄДРПОУ:04347605Оголошено26 серп. 14:29
Прийом пропозицій26 серп. 14:29 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-009049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливно-мастильні матеріали
Очікувана вартість191 705,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБензин А-92 (Євро 5), талон (за кодом ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти»)
Оголошено25 серп. 10:32
Прийом пропозицій25 серп. 10:32 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість192 825,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-21-008624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБензин А-95 (Євро 5), талон
Оголошено21 серп. 14:27
Прийом пропозицій21 серп. 14:27 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 071 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-21-007463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБензин А-95 (Євро 5), талон
Оголошено21 серп. 13:42
Прийом пропозицій21 серп. 13:42 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість133 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-21-005055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливно-мастильні матеріали
Оголошено21 серп. 11:54
Прийом пропозицій21 серп. 11:54 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість161 101,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-009950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95-Євро5 Е10)
Оголошено20 серп. 15:24
Прийом пропозицій20 серп. 15:24 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість532 587,25 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-003139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНафта і дистиляти (Бензин А-95 ,паливо дизильне)
Очікувана вартість24 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНафта і дистиляти
Оголошено19 серп. 18:54
Прийом пропозицій19 серп. 18:54 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 069 840,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-006923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10)
Оголошено19 серп. 13:39
Прийом пропозицій19 серп. 13:39 – 27 серп. 15:32Очікувана вартість103 147,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-001052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензин неетиловий А95 Premium
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБензин А-95 (Євро 5), талон
Оголошено18 серп. 14:08
Прийом пропозицій18 серп. 14:08 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 071 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-007768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Нафтопродукти)
Оголошено13 серп. 14:24
Прийом пропозицій13 серп. 14:24 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 140 499,58 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-005042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями09130000-9 Нафта і дистиляти Пальне для потреб НЕК «Укренерго»
Оголошено13 серп. 12:06
Прийом пропозицій13 серп. 12:06 – 21 серп. 12:00Очікувана вартість31 629 088,70 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-012184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДизельне паливо, бензин А-95 (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Очікувана вартість99 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНафта і дистиляти
Оголошено12 серп. 18:05
Прийом пропозицій12 серп. 18:05 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 060 242,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто