Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09111200-2»

  • ID: UA-2026-08-31-013751-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне, брикет вугільний)

    Ім'я:
    Віроніка Данчишин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937682393 ЄДРПОУ:
    01997248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 23:49

    Прийом пропозицій
    31 серп. 23:49 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 828 825,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    тверде паливо

    Ім'я:
    Юлія Караман
    E-mail: [email protected] Телефон: +380999072897 ЄДРПОУ:
    43942380
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:38

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:38 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 827 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009094-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вугілля кам’яне та брикети паливні вугільні за кодом ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо.

    Ім'я:
    Ірина Дьяковська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487717263 ЄДРПОУ:
    40212110
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:25

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:25 – 5 вер. 15:18
    Очікувана вартість

    1 367 916,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 16 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005795-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    тверде паливо

    Ім'я:
    Тетяна Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977879599 ЄДРПОУ:
    43956943
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:10

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:10 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    336 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-011524-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вугілля кам´яне марки Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний (Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (09111100-1 Вугілля; 09111220-8 Брикетоване вугілля)

    Ім'я:
    Ржевська Лілія Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671085604 ЄДРПОУ:
    24778036
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:17

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:17 – 3 вер. 07:00
    Очікувана вартість

    417 608,42 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-010611-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100 та брикет паливний вугільний

    Ім'я:
    Дідичено Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380970019229 ЄДРПОУ:
    44096307
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 21:58

    Прийом пропозицій
    24 серп. 21:58 – 1 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    750 333,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-24-004583-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Брикети торф'яні 10 кг (термоупакування)

    Ім'я:
    Ольга Скриль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984632954 ЄДРПОУ:
    38412046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 875,49 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-012799-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний

    Ім'я:
    Юлія Шамонтьєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487378563 ЄДРПОУ:
    44018279
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 19:06

    Прийом пропозицій
    21 серп. 19:06 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    320 500,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-21-012172-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний

    Ім'я:
    Римма УРСУЛ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968456404 ЄДРПОУ:
    44008632
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 17:04

    Прийом пропозицій
    21 серп. 17:04 – 30 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    1 727 083,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-12-006949-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (ДК 021:2015 09111100-1 Вугілля (Вугілля камяне) ДК 021:2015 09111220-8 Брикетоване вугілля)

    Ім'я:
    Ганна Аксентій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951003859 ЄДРПОУ:
    20965633
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 14:14

    Прийом пропозицій
    12 серп. 14:14 – 20 серп. 14:07
    Очікувана вартість

    215 250,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-009818-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100), брикет паливний вугільний

    Ім'я:
    Священко Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380484431759 Факс:
    +380484431759
    ЄДРПОУ:
    20949806
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 15:37

    Прийом пропозицій
    11 серп. 15:37 – 19 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    448 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-07-007886-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вугілля кам’яне, брикет вугільний

    Ім'я:
    Андрій Янусь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673642585 ЄДРПОУ:
    43188153
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 14:24

    Прийом пропозицій
    7 серп. 14:24 – 19 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    1 202 916,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-06-007117-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100), брикет паливний вугільний

    Ім'я:
    Ольга Аборнєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990592537 ЄДРПОУ:
    42295601
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 15:03

    Прийом пропозицій
    6 серп. 15:03 – 14 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    558 416,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-012283-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тверде паливо

    Ім'я:
    Камінська Ірина Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977195776 ЄДРПОУ:
    34011078
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 19:00

    Прийом пропозицій
    4 серп. 19:00 – 12 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    234 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-012207-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тверде паливо

    Ім'я:
    Камінська Ірина Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977195776 ЄДРПОУ:
    34010870
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 18:34

    Прийом пропозицій
    4 серп. 18:34 – 12 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    900 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-012089-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тверде паливо

    Ім'я:
    Дробенко Віра Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995391576 ЄДРПОУ:
    40426566
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 18:01

    Прийом пропозицій
    4 серп. 18:01 – 12 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    122 625,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-011960-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тверде паливо

    Ім'я:
    Дробенко Віра Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995391576 ЄДРПОУ:
    37342997
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 17:41

    Прийом пропозицій
    4 серп. 17:41 – 15 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    838 125,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-011325-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тверде паливо

    Ім'я:
    Дробенко Віра Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995391576 ЄДРПОУ:
    26470944
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 16:47

    Прийом пропозицій
    4 серп. 16:47 – 12 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    866 250,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-010670-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100), брикет паливний вугільний

    Ім'я:
    Олександр Адаменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380486531385 ЄДРПОУ:
    02546370
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 16:30

    Прийом пропозицій
    4 серп. 16:30 – 12 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    1 599 583,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-04-008676-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо (або еквівалент до кожного найменування), Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля; Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.

    Ім'я:
    Веліксар Ігор Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380484642334 Факс:
    +380380484642
    ЄДРПОУ:
    38184885
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 15:07

    Прийом пропозицій
    4 серп. 15:07 – 12 серп. 15:09
    Очікувана вартість

    688 750,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 66 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro