Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09000000-3»
-
ID: UA-2026-09-05-000751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБензин А-95 (Євро 5), картка
Оголошено5 вер. 23:12
Прийом пропозицій5 вер. 23:12 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЕлектрична енергія, з розподілом
Оголошено5 вер. 20:08
Прийом пропозицій5 вер. 20:08 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДизельне паливо
Оголошено5 вер. 18:23
Прийом пропозицій5 вер. 18:23 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБензин А-95 (Євро 5)
Оголошено5 вер. 13:01
Прийом пропозицій5 вер. 13:01 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-05-000334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриродний газ
Оголошено5 вер. 12:50
Прийом пропозицій5 вер. 12:50 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБрикети паливні типу RUF деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Оголошено5 вер. 10:24
Прийом пропозицій5 вер. 10:24 – 9 вер. 10:22 -
ID: UA-2026-09-05-000158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїГаз скраплений
Оголошено5 вер. 10:22
Прийом пропозицій5 вер. 10:22 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОливи моторні
Оголошено5 вер. 09:05
Прийом пропозицій5 вер. 09:05 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-014240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комплект обладнання для сонячної електростанції (код ДК 021:2015: 09330000-1 — Сонячна енергія) з послугами монтажу та пусконалагодження»
Оголошено4 вер. 23:48
Прийом пропозицій4 вер. 23:48 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-014234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 (CPV) : 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (Євро 5), талон)
Оголошено4 вер. 23:46
Прийом пропозицій4 вер. 23:46 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-014202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон)
Оголошено4 вер. 23:26
Прийом пропозицій4 вер. 23:26 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-014159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриродний газ
Оголошено4 вер. 22:56
Прийом пропозицій4 вер. 22:56 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-014096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГазове паливо (Природний газ)
Оголошено4 вер. 22:27
Прийом пропозицій4 вер. 22:27 – 20 вер. 08:30 -
ID: UA-2026-09-04-014046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНафта і дистиляти (Дизельне паливо)
Ім'я:ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ МАЦЯЛКАE-mail: [email protected] Телефон: +380955204102 Веб сайт: ЄДРПОУ:21754097Оголошено4 вер. 22:08
Прийом пропозицій4 вер. 22:08 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-014042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиприродний газ
Оголошено4 вер. 22:05
Прийом пропозицій4 вер. 22:05 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБензин А-95 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон
Ім'я:Бріцина Юлія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612832009 Факс:+380612832001ЄДРПОУ:22133718Оголошено4 вер. 21:40
Прийом пропозицій4 вер. 21:40 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНафта і дистиляти (дизельне паливо, бензин)
Оголошено4 вер. 21:31
Прийом пропозицій4 вер. 21:31 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-013961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДизельне паливо
Оголошено4 вер. 21:28
Прийом пропозицій4 вер. 21:28 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-013952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДизельне паливо
Оголошено4 вер. 21:27
Прийом пропозицій4 вер. 21:27 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБензин А 95 (Євро) (талони по 10літрів- 1000 літрів + по 20 літрів -1000 літрів )
Оголошено4 вер. 21:14
Прийом пропозицій4 вер. 21:14 – 9 вер. 09:00