Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03451300-9»
-
ID: UA-2026-08-27-004483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (хризантема мультіфлора)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаджанці квітів
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаджанці
Ім'я:Медведева Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459858293 ЄДРПОУ:40535043Очікувана вартість22 092,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозсадницька продукція (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість29 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-007760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаджанці декоративних дерев та кущів для ЗДО №171 Львівської міської ради (ДК 021: 2015: 03450000-9 - Розсадницька продукція)
Очікувана вартість29 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-002875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСаджанці кущів з закритою кореневою системою
Ім'я:Василенко Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445660174 Факс:+380445660003ЄДРПОУ:31722949Оголошено2 черв. 10:49
Прийом пропозицій2 черв. 10:49 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 492 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-001370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСаджанці дерев, кущів та багаторічних рослин. ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція.
Оголошено22 трав. 09:54
Прийом пропозицій22 трав. 09:54 – 30 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість340 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-012270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 03450000-9 – Розсадницька продукція (Бадан Bergenia, троянда англ. Rosa, гортензія волотиста Hydrangea paniculata – 03451100-7; пахісандра Pachysandra, спірея японська Spiraea japonica, хоста Hosta mix, барбарис Berberis thunbergii, самшит пістрявий/ малий Buxus sempervirens, самшит
Buxus, вейгелла мікс Weigela Thunb, бірючина Ligustrum – 03451300-9) Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість18 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-000181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСаджанці кущів з закритою кореневою системою
Ім'я:Василенко Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445660174 Факс:+380445660003ЄДРПОУ:31722949Оголошено20 трав. 08:27
Прийом пропозицій20 трав. 08:27 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 492 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-014308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаджанці декоративних рослин для багаторічних насаджень віком до одного року
Ім'я:Антинескул Анастасія ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380638001026 ЄДРПОУ:39137878Очікувана вартість95 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-005708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗелено-декоративна продукція
Очікувана вартість26 702,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-003722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозсадницька продукція (саджанці дерев та кущів) (ДК021-2015: 03450000-9 — Розсадницька продукція)
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-013129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання розсадницької продукції (садивний матеріал: саджанці та великомірні дерева, кущі, квіти)
Оголошено6 трав. 16:40
Прийом пропозицій6 трав. 16:40 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість700 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-007908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Верба Матсудана (Salix Matsudana); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior); Граб звичайний ‘Fastigiata’ (Carpinus betulus);Клен гостролистий ‘Globosum’ (Acer platanoides); Бузок пекінський ‘China
Snow’ (Syringa pekinensis); Яблуна декоративна ‘Royal Beauty’ (Malus); 03451300-9 Кущі (Ялівець скельний ‘Blue Heaven’ (Juniperus scopulorum))) Ім'я:Ніколюк Вадим ГригорійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380982745707 Веб сайт: ЄДРПОУ:05479361Очікувана вартість860 402,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-000912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСаджанці дерев та кущів
Ім'я:Погарченко Володимир АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380935645620 ЄДРПОУ:04589645Оголошено6 квіт. 09:41
Прийом пропозицій6 квіт. 09:41 – 15 квіт. 10:00Очікувана вартість1 680 330,27 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-03-011121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСаджанці дерев та кущів з висадкою на території селища Таїрове Одеського району Одеської області ДК 021:2015: 03450000-9 — Розсадницька продукція (ДК 021:2015: 03451300-9 — Кущі ; ДК 021:2015: 03452000-3 — Дерева)
Оголошено3 квіт. 15:57
Прийом пропозицій3 квіт. 15:57 – 14 квіт. 08:00Очікувана вартість493 518,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-02-008772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯлівець (Код ДК 021:2015 - 03450000-9 - Розсадницька продукція)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-008879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКущі
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-011933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозсадницька продукція: саджанці кущів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі; розсада квітів, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини; саджанці дерев, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Оголошено23 бер. 15:53
Прийом пропозицій23 бер. 15:53 – 31 бер. 09:00Очікувана вартість4 521 525,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-004225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТроянда . Гортензія. Лавандин (Grosso). Перовскія (Blue Spire) (ДК 021:2015 – 03450000-9 Розсадницька продукція)
Очікувана вартість37 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro