Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03451000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-012486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦибулини квітів
Оголошено31 серп. 18:51
Прийом пропозицій31 серп. 18:51 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-009883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуя західна Smaragd
Ім'я:Василь Петрович АвраменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380665238208 Веб сайт: ЄДРПОУ:41865886Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаджанці троянд
Очікувана вартість20 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (хризантема мультіфлора)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03450000-9 Розсадницька продукція (Саджанці)
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03450000-9 Розсадницька продукція (Саджанці троянд)
Очікувана вартість19 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозсадницька продукція (квіти)
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість34 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03450000-9 Розсадницька продукція (Саджанці троянд)
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦибулини тюльпанів
Оголошено20 серп. 14:46
Прийом пропозицій20 серп. 14:46 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість1 302 966,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-009257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаджанці рослин
Очікувана вартість82 424,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03450000-9 Розсадницька продукція (Саджанці)
Очікувана вартість7 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаджанці квітів
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаджанці
Ім'я:Медведева Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459858293 ЄДРПОУ:40535043Очікувана вартість22 092,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУОКЧР26Т – 125; 03450000-9 Розсадницька продукція (Декоративні квітучі гортензії)
Очікувана вартість17 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВазони «Хризантема»
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозсадницька продукція (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість29 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозсадницька продукція (партеноцисус п’ятилисточковий)
Оголошено28 лип. 14:00
Прийом пропозицій28 лип. 14:00 – 6 серп. 18:00Очікувана вартість50 582,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-004862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаджанці
Ім'я:Марченко Наталія ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542695278 Факс:+380542695278ЄДРПОУ:05383323Очікувана вартість44 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-001650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із блгоустрою населених пунктів (саджанці петунії, сальвії)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість10 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-006945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозсадницька продукція
Оголошено2 лип. 15:02
Прийом пропозицій2 лип. 15:02 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 779 489,17 грн
без ПДВЗавершена