Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03441000-3»
-
ID: UA-2026-08-11-004851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРулонний газон
Оголошено11 серп. 12:00
Прийом пропозицій11 серп. 12:00 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість707 833,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-006637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративні рослини для озеленення Здолбунівської громади (видатки з благоустрою населених пунктів)
Очікувана вартість6 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-008942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРулонний газон
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість39 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-000152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛучні трави
Оголошено15 черв. 08:29
Прийом пропозицій15 черв. 08:29 – 25 черв. 18:00Очікувана вартість610 572,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-002781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазон рулонний
Очікувана вартість44 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-003273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03441000-3 Рослини, трави, мохи або лишайники декоративні
Очікувана вартість89 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-000045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДекоративні злакові трави
Оголошено26 трав. 04:38
Прийом пропозицій26 трав. 04:38 – 5 черв. 18:00Очікувана вартість392 437,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-08-013402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція рослинництва для облаштування території
Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-009158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративні рослини (03440000-6 Продукція лісівництва)
Очікувана вартість35 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-011423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративні рослини для озеленення Здолбунівської громади (видатки з благоустрою населених пунктів)
Очікувана вартість89 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-000741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРослини (03440000-6 Продукція лісівництва)
Очікувана вартість64 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-015242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДекоративні злакові трави
Оголошено24 бер. 20:56
Прийом пропозицій24 бер. 20:56 – 2 квіт. 18:00Очікувана вартість524 034,46 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-03-24-015024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛучні трави
Оголошено24 бер. 19:21
Прийом пропозицій24 бер. 19:21 – 2 квіт. 18:00Очікувана вартість274 954,75 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-03-24-004426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРулонний газон
Оголошено24 бер. 11:12
Прийом пропозицій24 бер. 11:12 – 1 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 470 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-22-001547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрава газонна рулон
Ім'я:Гуменний Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380373922183 Факс:+380373922183ЄДРПОУ:33094368Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-019783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПредмети ритуальної належності
Очікувана вартість8 408,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-000224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯлівець козацький, закрита коренева система, висотою 31-60 см. Ялівець горизонтальний «Лаймглоу», закрита коренева система, висотою 31-60 см. Ялівець скельний «Блю ароу», закрита коренева система, висотою 31-60 см. Кіпарисовик Булевард, закрита коренева система, висотою 21-30 см. Туя колоновидна
«Пірамідальна» відкрита коренева система 251 і б.. Туя колоновидна «Смарагд» відкрита коренева система 111-150 см (ДК 021-2015: 03440000-6 Продукція лісівництва) Очікувана вартість41 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-003281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯлівець козацький. Ялівець козацький (ДК 021-2015: 03440000-6 Продукція лісівництва)
Очікувана вартість8 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-24-006893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпозиція із сухоцвітів
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-04-011609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаджанці декоративні для озеленення міста Здолбунів
Очікувана вартість62 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro