Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03420000-0»
-
ID: UA-2026-08-19-013141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНаповнювач до демінералізатора та полірувальний наповнювач
Оголошено19 серп. 18:17
Прийом пропозицій19 серп. 18:17 – 27 серп. 18:00Очікувана вартість72 278,91 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-004241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаніфоль
Ім'я:Аронова Надія ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445265506 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417503Очікувана вартість74,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для госоподарської діяльності (фенольна смола)
Очікувана вартість11 308,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-007011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03420000-0 Смоли
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість1 875,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмоли
Очікувана вартість580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмоли (Наповнювач до демінералізатор WSU 10л)
Очікувана вартість15 894,13 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕмульсія бітумна дорожня катіонна немодифікована швидкорозпадна ЕКШ-60 (ДК 021:2015: 03420000-0 Смоли)
Очікувана вартість51 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом: смола за ДК 021:2015 03420000-0 Смоли
Очікувана вартість51 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-009855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола
Ім'я:Маслова Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380981676112 ЄДРПОУ:43963788Очікувана вартість5 178,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-009353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиT019010 Живиця для ламінування SOTRO Polyester Resin PR90 1,0 кг
Очікувана вартість1 595,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-009123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисмола
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-012671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03420000-0 «Смоли» (Епоксидна смола для наливної підлоги з барвником (сіра))
Очікувана вартість99 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-008519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмоли
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-006344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали 0342
Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-010558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03420000-0 Смоли
Очікувана вартість56 603,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-000714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола кускова та смола чорна для підводки фундаменту
Очікувана вартість35 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-000509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03420000-0 - Смоли
Очікувана вартість53 640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-012518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали у рамках проєкту «Підтримка залучення до науки у сфері математики в Україні» відповідно до грантової угоди між Ecsite aisbl та Національним центром «Мала академія наук України» від 02 вересня 2025 року
Очікувана вартість9 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-009100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканіфоль
Очікувана вартість16,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-007601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03420000-0 Смоли (каніфоль)
Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro