Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03419100-1»
-
ID: UA-2026-08-28-005323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (дошки), код ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
Очікувана вартість72 099,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 03419100-1 — Вироби з лісоматеріалів (вагонка,кутники)
Очікувана вартість36 058,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидоска,брус - (код ДК 021:2015: 03410000-7 «Деревина)
Очікувана вартість42 350,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПиломатеріали (дерев'яні дошки в асортименті, брус)
Оголошено21 серп. 12:03
Прийом пропозицій21 серп. 12:03 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість101 382,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-008568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (дошки), код ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
Оголошено19 серп. 14:43
Прийом пропозицій19 серп. 14:43 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість72 100,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-001221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошки підлоги в шпунт хвойних порід для проведення ремонтних робіт господарським способом: за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина (деталізований код - 03419100-1 - Вироби з лісоматеріалів)
Очікувана вартість206 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина (пиломатеріали) Код: 03410000-7 Деревина за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Очікувана вартість7 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина (рейка монтажна) Код: 03410000-7 Деревина за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Очікувана вартість1 134,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШпала дерев’яна просочена, брус дерев’яний стрілочний
Оголошено13 серп. 10:24
Прийом пропозицій13 серп. 10:24 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість2 626 295,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-005788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали, для проведення ремонтних робіт господарським способом: за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина (дошка хвойна обрізна, деталізований код - 03419100-1 - Вироби з лісоматеріалів)
Очікувана вартість26 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-005606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з деревини
Очікувана вартість73 195,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДошки підлоги в шпунт хвойних порід, лаги (брус): за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина (деталізований код - 03419100-1 - Вироби з лісоматеріалів)
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Оголошено7 серп. 16:43
Прийом пропозицій7 серп. 16:43 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість233 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-005610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлінтус зрощений "Євро" (пристінний)
Очікувана вартість1 171,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДошки підлоги в шпунт хвойних порід для проведення ремонтних робіт господарським способом: за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина (деталізований код - 03419100-1 - Вироби з лісоматеріалів)
Оголошено5 серп. 11:00
Прийом пропозицій5 серп. 11:00 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість209 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-002490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРейка дерев'яна
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-000519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирейка деревяна
Очікувана вартість3 259,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина
Ім'я:Середа Світлана ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463123309 Факс:+380463123309ЄДРПОУ:32009905Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина (Брусок струганий хв. 40*50*2000 цільний)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість1 248,77 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБрус 100х150х6000 мм, брус 100х100х6000 мм, брус 50х100х6000 мм, брус 50х150х6000 мм, брус 50х100х4000 мм, дошка 30х150х6000 мм, дошка 30х150х4000 мм, дошка 30х50х6000 мм, дошка 20х100х6000 мм, дошка 25х100х4000 мм
Оголошено24 лип. 12:23
Прийом пропозицій31 лип. 12:28 – 6 серп. 12:28Очікувана вартість485 242,29 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-010562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка обрізна 0,04х0,2х6,0
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість8 176,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro