Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03419000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-014373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямибудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт приміщення закладу загальної середньої освіти Яворівської міської ради Львівської області господарським способом ( Дошка підлоги дерев'яна шпунтована ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина )
Оголошено2 вер. 22:08
Прийом пропозицій2 вер. 22:08 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 03410000-7 Деревина
Оголошено31 серп. 08:49
Прийом пропозицій31 серп. 08:49 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-006595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина за ДК 021:2015 - 03410000-7-Деревина
Очікувана вартість7 488,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (дошки), код ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
Очікувана вартість72 099,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 03419100-1 — Вироби з лісоматеріалів (вагонка,кутники)
Очікувана вартість36 058,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидоска,брус - (код ДК 021:2015: 03410000-7 «Деревина)
Очікувана вартість42 350,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрус обрізний 70 мм*50 мм*6 м
Очікувана вартість16 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямибудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт приміщення закладу загальної середньої освіти Яворівської міської ради Львівської області господарським способом ( Дошка підлоги дерев'яна шпунтована ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина )
Оголошено23 серп. 00:31
Прийом пропозицій23 серп. 00:31 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість225 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-005285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПиломатеріали (дерев'яні дошки в асортименті, брус)
Оголошено21 серп. 12:03
Прийом пропозицій21 серп. 12:03 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість101 382,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-008568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (дошки), код ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина
Оголошено19 серп. 14:43
Прийом пропозицій19 серп. 14:43 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість72 100,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-001221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошки підлоги в шпунт хвойних порід для проведення ремонтних робіт господарським способом: за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина (деталізований код - 03419100-1 - Вироби з лісоматеріалів)
Очікувана вартість206 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина (пиломатеріали) Код: 03410000-7 Деревина за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Очікувана вартість7 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина (рейка монтажна) Код: 03410000-7 Деревина за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Очікувана вартість1 134,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШпала дерев’яна просочена, брус дерев’яний стрілочний
Оголошено13 серп. 10:24
Прийом пропозицій13 серп. 10:24 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість2 626 295,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-005788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали, для проведення ремонтних робіт господарським способом: за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина (дошка хвойна обрізна, деталізований код - 03419100-1 - Вироби з лісоматеріалів)
Очікувана вартість26 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-005606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з деревини
Очікувана вартість73 195,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДошки підлоги в шпунт хвойних порід, лаги (брус): за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина (деталізований код - 03419100-1 - Вироби з лісоматеріалів)
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Оголошено7 серп. 16:43
Прийом пропозицій7 серп. 16:43 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість233 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-005610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлінтус зрощений "Євро" (пристінний)
Очікувана вартість1 171,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДошки підлоги в шпунт хвойних порід для проведення ремонтних робіт господарським способом: за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03410000-7 Деревина (деталізований код - 03419100-1 - Вироби з лісоматеріалів)
Оголошено5 серп. 11:00
Прийом пропозицій5 серп. 11:00 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість209 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-002490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРейка дерев'яна
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro