Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03416000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-013044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКускові відходи паливні (ДК 021:2015 03410000-7 — Деревина (03416000-9 - Відходи деревини))
Очікувана вартість6 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНеділові відпадки (ДК 021:2015 03410000-7 — Деревина (03416000-9 - Відходи деревини))
Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПелети дубові (відходи деревини)
Очікувана вартість97 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитирса
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитирса
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина
Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-001790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКора соснова велика 50л
Ім'я:Тендерний відділ ПрАТ РівнеобленергоE-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт: ЄДРПОУ:05424874Очікувана вартість1 351,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-04-000562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;03416000-9 Відходи деревини
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-010901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина
Очікувана вартість68 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-009870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДровяні відходи
Ім'я:Лепак Тарас АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380324451274 Факс:+380324451274ЄДРПОУ:03348910Очікувана вартість70 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикора декоративна соснова 50л
Очікувана вартість1 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКора декоративна
Очікувана вартість2 645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-011475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина
Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-006500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПиловідходи (тирса)
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-008415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПиловідходи для опалення
Очікувана вартість39 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-012330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03410000-7 Деревина ( кора )
Очікувана вартість780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-010537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03410000-7 Деревина ( кора )
Очікувана вартість3 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-008600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Мульча соснова (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 03410000-7 Деревина»
Оголошено15 квіт. 14:53
Прийом пропозицій15 квіт. 14:53 – 23 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість162 400,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-10-005570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари господарського призначення
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-010896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикускові відходи деревини ( дубові)
Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro