Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03411000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-013667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБрус 3000*100*100мм; брус 3000*100*80мм; брус лавочний 2700*50*40мм; брус лавочний 2400*50*40мм; брус лавочний 2700*90*35мм; брус лавочний 2600*60*40мм; дошка 3000*90*20 мм; дошка 2000*90*20 мм; дошка 2000*150*40 мм; дошка 1000*100*40 мм; дошка 3000*90*20мм; дошка 2000*90*20мм; дошка 1000*110*40мм;
дошка 1000*130*40мм Оголошено31 серп. 23:14
Прийом пропозицій31 серп. 23:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 03410000-7 «Деревина» (Брус в асортименті)
Оголошено28 серп. 16:20
Прийом пропозицій28 серп. 16:20 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-009101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДошка обрізна
Оголошено26 серп. 14:56
Прийом пропозицій26 серп. 14:56 – 3 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-02-002900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03411000-4 - Деревина хвойних порід (дошка соснова)
Ім'я:Шиманська Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382794362 Факс:+380382794362ЄДРПОУ:02225884Очікувана вартість9 765,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБруски обрізні для виготовлення огорожі
Очікувана вартість99 539,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина хвойних порід
Очікувана вартість56 057,01 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрус, Дошка обрiзна (за кодом ДК 021:2015 - 03410000-7 — Деревина)
Очікувана вартість312 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрус обрізний, дошка підлогова шпунтована
Очікувана вартість110 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина хвойних порід (Брус 150х150)
Очікувана вартість99 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБрус
Оголошено21 серп. 14:19
Прийом пропозицій21 серп. 14:19 – 29 серп. 15:00Очікувана вартість27 631,84 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-005285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПиломатеріали (дерев'яні дошки в асортименті, брус)
Оголошено21 серп. 12:03
Прийом пропозицій21 серп. 12:03 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість101 382,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-013595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДошки та бруси (код ДК 021:2015 (CPV): 03410000-7 (Деревина)
Ім'я:КІНДЄЄВА Марта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:44101707Оголошено19 серп. 20:37
Прийом пропозицій19 серп. 20:37 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість222 540,23 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-005417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипиломатеріал хвойних порід
Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка обрізна суха гибльована хвойна 40 мм
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка обрізна стругана, плінтус
Очікувана вартість2 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКора соснова
Оголошено10 серп. 15:41
Прийом пропозицій10 серп. 15:41 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість102 532,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-08-000202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка обрізна 30*200; Дошка обрізна 15*100 (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість82 184,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБрус обрізний, дошка підлогова шпунтована
Оголошено7 серп. 12:58
Прийом пропозицій7 серп. 12:58 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість110 760,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-000822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПиломатеріали
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКора соснова, 50 л.
Оголошено4 серп. 12:58
Прийом пропозицій4 серп. 12:58 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 810 000,00 грн
без ПДВЗавершена