Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03340000-6»
-
ID: UA-2019-01-25-004163-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюБирки вушні без маркування велика з аплікатором, Бирки вушні без маркування кругла (жовтого кольору) з аплікатором, Бирки вушні без маркування кругла (зеленого кольору) з аплікатором
Оголошено25 січ. 2019 17:50
Прийом пропозицій25 січ. 2019 17:50 – 25 лют. 2019 11:00 -
ID: UA-2026-09-03-013274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБирки вушні для тварин
Ім'я:Анастасія ОвчінніковаE-mail: [email protected] Телефон: +380443666402 Веб сайт: ЄДРПОУ:32828319Очікувана вартість558,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВушна пластикова бірка для ВРХ, велика, антидемонтажна, з металевим штифтом, стандартна, без маркування, жовта, пара (жіноча та чоловічі частини) арт.К00000091
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВушні бірки
Очікувана вартість1 699,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВушні бірки
Очікувана вартість849,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБирки вушні для ідентифікації товарних свиней
Очікувана вартість12 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПервинна ідентифікація ВРХ у господарствах юридичних осіб
Очікувана вартість3 104,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПервинна ідентифікація овець у господарствах юридичних осіб
Очікувана вартість395,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-005310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБірки
Очікувана вартість1 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-003579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари для тимчасового утримання безпритульних тварин
Очікувана вартість2 371,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-008772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБирка вушна 6178 жовта з маркуванням
Ім'я:Ільченко Діана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456307025 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493712Очікувана вартість6 678,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ідентифікації ВРХ та вушні бірки
Очікувана вартість29 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-005505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВушні бирки для тварин
Ім'я:Ніколенко Галина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487178683 ЄДРПОУ:30587190Очікувана вартість38 070,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-013614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПервинна ідентифікація ВРХ у господарствах юридичних осіб
Очікувана вартість970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-012398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБірка вушна
Очікувана вартість3 398,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-011249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Вушні бірки для тварин-кольорові" за кодом ДК 021:2015: 03340000-6 - «Вушні бирки для тварин»
Ім'я:Радецький Валерій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380456361023 ЄДРПОУ:22201816Очікувана вартість2 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-013037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБирки вушні для ідентифікації товарних свиней
Очікувана вартість9 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-007935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВушні бирки для тварин (Послуги первинної ідентифікації ВРХ)
Очікувана вартість1 358,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-007300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВушні бирки для тварин (Ідентифікація свиней)
Очікувана вартість3 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-013378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБирки вушні для тварин
Ім'я:Анастасія ОвчінніковаE-mail: [email protected] Телефон: +380443666402 Веб сайт: ЄДРПОУ:32828319Очікувана вартість27 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro