Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03320000-8»
-
ID: UA-2026-08-20-006016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБичок для відгодівлі
Очікувана вартість37 935,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКурчата бройлер добові
Очікувана вартість10 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 03320000-8 Велика рогата та інша свійська худоба, дрібні свійські тварини (Лабораторні тварини)
Очікувана вартість111 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСлужбові собаки
Очікувана вартість195 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВелика рогата та інша свійська худоба, дрібні свійські тварини
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03320000-8 – Велика рогата та інша свійська худоба, дрібні свійські тварини (Миші нелінійні)
Ім'я:Кульчицька Оксана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380352522083 Факс:+380352522083ЄДРПОУ:00704913Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБройлери.
Очікувана вартість6 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКролі
Очікувана вартість64 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКурчата добові Бройлер (код національного класифікатора України ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 03320000-8 Велика рогата та інша свійська худоба,дрібні свійські тварини)
Очікувана вартість3 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 03320000-8 Велика рогата та інша свійська худоба, дрібні свійські тварини (Лабораторні тварини)
Оголошено3 серп. 16:25
Прийом пропозицій3 серп. 16:25 – 11 серп. 00:20Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-02-000237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСлужбові собаки
Очікувана вартість105 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-01-000074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСобака
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиші нелінійні
Очікувана вартість12 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСлужбові собаки
Оголошено23 лип. 11:34
Прийом пропозицій23 лип. 11:34 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість195 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-005593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБджолопакети
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-011052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКачка мулард.
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-008960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвині
Очікувана вартість9 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(код ДК 021:2015 - 03320000-8 "Велика рогата та інша свійська худоба, дрібні свійські тварини") - півні яєчних порід
Очікувана вартість1 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-000138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДобові курчата Бройлер (код національного класифікатора України ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 03320000-8 Велика рогата та інша свійська худоба,дрібні свійські тварини)
Очікувана вартість4 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-008055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСобака лабрадор-ретривер вік 7 міс.
Ім'я:Танасов Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380972367567 ЄДРПОУ:07815417Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro